sevra çiçekli (@sevracicekli )

sevra çiçekli

Tweets 1,9K
Followers 246
Following 191
Account created 28-08-2012 11:19:55
ID 786783792

Twitter for iPhone : Sosyal medyada “yeterli” paylaşım sağlandığında suçluların şov yapılarak yakalandığını görüyoruz. Hadi sonucunda ceza aldıklarını varsayalım. Olay anında müdahale ne zaman gerçekleşecek? Bu konuda ne yapılacak? Saldırı anında canlı yayın mı açalım?

Twitter for iPhone : Kadın Hakları Otobüsümüz Şişli'yi dolaşıyor!

İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi ortak çalışmasıyla hayata geçirdiğimiz Kadın Hakları Otobüsümüz 25 Kasım ve 3 Aralık tarihleri arasında Şişlili kadınlara ücretsiz hukuki danışmanlık verecek.

Twitter for iPhone : Haftanın sorusu: bu hafta vize haftası başlıyor ve 10 adet sınav gözetmenliğim var. Her sınıfta en az 20 öğrenci bulunuyor. Toplamda kaç adet kopya yakalarım? (Kopya türleri:Telefon, akıllı saat, kağıda, ele, bacağa kopya yazma, arkadaştan bakma vb.)

Twitter for iPhone : Günün sorusu:Yürüyen merdivende dengenizi kaybettiniz ve sırt üstü düşmek üzeresiniz. 2 seçenek var. Ya düşeceksiniz ya arkanızdaki adam tarafından g*tünüzden desteklenmek sureti ile dengenizi kuracaksınız. Hangisini tercih edersiniz? (Not:Merdiven tamamen doluydu.)