Dr. Ümit Aktaş (@drumitaktas )

Dr. Ümit Aktaş

Bio Fitoterapi MSc, Akupunktur MD, Yazar. Özgür düşünce ve fikrini ifade etme hakkı kutsaldır. Hakaret ve nefret söyleminde bulunanlar engellenir.
Konum İstanbul, Türkiye
Tweetler 3,9K
Takipçiler 193,6K
Takip ettikleri 2,0K
Hesap açılış 15-02-2010 18:22:37
ID 114525653

Twitter for iPhone : • 'hastalıklar neden 4 kat arttı?'
• 'insan ömrünün uzadığı iddiası modern tıbbın yalanı'
• 'hibrit tohumlar, katkı maddeleri sağlığımızı nasıl etkiliyor?'
Dr. Ümit Aktaş ile hastalıkların neden arttığını konuştuk. 'sohbetimizi mutlaka izleyin. youtu.be/NMt4BFc7C8M

Twitter Web App : Sevgili Simge Fıstıkoğlu’nun YouTube kanalında obezite ve diyabet hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. İzlemek isteyenler videonun tamamına linkten ulaşabilir: youtu.be/NMt4BFc7C8M simge fıstıkoğlu

Twitter Web App : 10 Mayıs Salı günü saat 11.00'de Beyaz TV ekranlarında Nur Viral'in sunduğu 'Hayatta Her Şey Var' programına canlı yayın konuğu olacağım. Diyabet, romatizmal hastalıklar, zayıflama ve bağışıklık hakkında konuşacağımız yayını kaçırmayın.

NUR VİRALBEYAZ TV

Twitter for iPhone : Yıllardır yazıyorum ve anlatıyorum bu konuyu. DSÖ henüz fark edebilmiş.
Ülkemizin en önemli sağlık problemi diyabettir. Diyabetin sebebi, yanlış beslenmedir. Diyabet ilaçla tedavi olmaz, fakat beslenmeyle tam şifayla iyileşir. Sofranıza sahip çıkın.

Twitter Web App : Bir dedem Nalbant Ustası, bir dedem MKE İşçisi, babam tornacı ve ardından MKE işçisi. Fakirlikten okuyamadılar ama emekleriyle beni ve diğer 3 çocuklarını okuttular.

Emekçilerin, alın teriyle yaşamını idame ettirenlerin bayramını içtenlikle kutlarım.

Twitter Media Studio : 📺 Cemil Barlas’ın sunduğu Her Şeyi Konuşalım'ın bu haftaki konukları; Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş ve Genç Müzisyen Ragıb Narin.

🕔 Saat 17:00’da A Para’da!
Cemil BarlasDr. Ümit AktaşRagıb Narin

Twitter Web App : 16 Nisan Cumartesi günü saat 17.00’de gazeteci Cemil Barlas’ın sunduğu “Her Şeyi Konuşalım” adlı programa müzisyen Ragıb Narin’le birlikte canlı yayın konuğu olacağım. A Para TV’de yayımlanacak olan programı kaçırmayın!

Cemil BarlasA Para

Twitter Web App : Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği bünyesinde yapılacak webinar etkinliğinde “Dr. Ümit Aktaş ile Yaşam Sevinci” konu başlığıyla buluşuyoruz.

6 Nisan Çarşamba akşamı saat 21.00’de gerçekleşecek webinara aşağıdaki linkten kayıt yapabilirsiniz!

us02web.zoom.us/webinar/regist…

Twitter Media Studio - LiveCut : YARIN RAMAZAN'IN İLK GÜNÜ

Ramazan'da beslenme nasıl olmalı? Tok tutan besinler hangileridir? Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş (Dr. Ümit Aktaş) değerlendiriyor