zihinselorgazm (@zihinselorgazm )

zihinselorgazm

Bio Not here to be liked
Konum Istanbul
Tweetler 77,4K
Takipçiler 25,3K
Takip ettikleri 1,0K
Hesap açılış 27-11-2009 14:00:58
ID 92974037

Twitter for iPhone : Ezidi bir kadın olduğu için IŞİD’in kaçırıp cinsel ve fiziksel şiddet uyguladığı ve 2018’de Nobel Barış Ödülü alan Nadia Murad’ın Kanada’da öğrencilerle planlanan etkinliği yasaklanmış çünkü etkinliğin İslamofobi yayacağından korkulmuş. Yuh! Kanada = Aptal woke üretim fabrikası.

Twitter for iPhone : İnanılmaz ya. Harry Potter ekibi 20. yıla özel HBO Max’te bir araya geliyor, bir kişi hariç: JK Rowling. Emma Watson Instagram’da uzun bir teşekkür yazmış, yazarın adı geçmiyor. Fikirlerinden dolayı cadılaştırılan, emeği yok sayılan bir kadın daha.

mol.im/a/10211245

Twitter for iPhone : Dünkü programda zina yasası gelsin diyen Seren Serengil bugünkü programda Atatürk’ü anıp bir kadın olarak ne kadar minnettar olduğunu söylüyor. :D Kardeşim o mu bu mu, bir tercih yap di mi? Atatürk’ü ağzından düşürmeyenler Atatürk’ün benimsediği laik değerleri de benimsese keşke.

Twitter for iPhone : Aşırı gereksiz ve saçma başlayıp ayakta alkışlanmaya biten video. Z kuşağı gümbür gümbür geliyor. 🔥

Twitter for iPhone : Her şeyin bokunu çıkarmakta üstümüze yok ya. Black Friday dediğin her yılın belli günüdür, aldılar bunu İslamcılar tepki gösterdi diye “Kara Cuma” demeye de korktular, yok efsane indirimler, yok muhteşem kampanyalar bilmem ne. Hepsi maşallah günlerce sürüyor. Bıkkınlık geldi ya.

Twitter for iPhone : Valla bir avukat olarak söylüyorum, keyfiniz bilir. Yarın öbür gün cumhurbaşkanına hakaret ettiniz diye dava açılır, o para da birilerinin nargile harçlığı olursa ağlamayın ama. Herkesin, en ufak fırsatta, eleştirdiği kişiye dönüşmesi inanılmaz.

Twitter for iPhone : Aktivistler plastik pipetlerin yasaklanması için uğraşırken, devletler vatandaşların günlük seçimlerine müdahale ederken, insanlara 10 değil de 5 dk duş alın diye akıl verilirken dünyanın en zengin %1’lik kesimi çevreyi katletmeye devam ediyor. Hayırlı işler herkese valla, oh.