Vodafone Business Türkiye (@vfbusiness_tr )

Vodafone Business Türkiye

Bio Dijital İş Ortağınız olarak büyük işletmeler, KOBİ'ler ve esnafımızın her zaman yanındayız, size özel çözümlerle işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.
Konum Turkey
Tweetler 354
Takipçiler 2,0K
Takip ettikleri 2
Hesap açılış 18-12-2017 09:54:52
ID 942694646261698560

Twitter for iPhone : Telefondaki ses tonumuzdan ve bir bakışımızdan bizi anlayan annelerimiz iyi ki var. ❤️ Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Twitter Web App : OSB’lerde Dijitalleşme Eğitim Programı Projesi'nin basın lansmanı ve imza töreni Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz ve Vodafone İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu katılımı ile gerçekleşti.

Twitter Web App : Bugün 23 Nisan, hep neşeyle doluyor insan🤍❤️ 5G’nin sunduğu eş zamanlı bağlantı teknolojisi sayesinde bayram neşesini tüm Türkiye’ye taşıdık. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Nil Karaibrahimgil ve dünya çocuklarıyla birlikte kutladık!

Twitter Web App : Vodafone Business sponsorluğunda ve Inbusiness dergisi öncülüğünde 7 Nisan’da gerçekleştirilecek Future of Tech webinar serisinin ikinci etkinliğinde konumuz: “Nesnelerin İnterneti ve Yeni Ekonomi Ekosistemi”. Kayıt ve detaylı bilgi için: bit.ly/3DKmNYZ

Twitter Web App : Bulut Santral çözümümüz ile tüm sabit telefon altyapısını artık tek bir yerden kullanabilen Storks Mücevherat’ın hikayesini, işletme sahibi Gökhan Güner’den dinledik. Vodafone Business olarak işletmelerin dijital yolculuğunda yanlarında olmaya devam edeceğiz.”

Twitter Web App : Şehitlerimizi, gazilerimizi ve Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyoruz. Çanakkale Zaferi’nin 107. yılı kutlu olsun.

Twitter Web App : Bulut Santral çözümümüz ile santralini buluta taşıyan Trend Oto BMW yetkili servisinin hikayesini, şirketin kurucu ortağı Vedat Belge’den dinledik. Vodafone Business olarak işletmelerin dijital yolculuğunda yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Twitter Web App : Aras Burası ile dükkanınızı kargo teslimat noktasına dönüştürün, dükkanınızın trafiği artsın, Vodafone Business’ın ayrıcalıklı kampanyalarından yararlanın. Vodafone Business ve Aras Kargo’yla işlerinizi büyütün. Detaylar: vodafone.com.tr/kampanyalar/ar… Aras Kargo

Twitter Web App : V-Hub Dijital Danışmanım hizmetiyle enerji verimliliğinden üretim takibine tüm dijital ihtiyaçlarınız için birebir görüşme ayrıcalığı ile ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Üstelik Vodafone’lu olsanız da olmasanız da! Detaylar için: vodafone.com.tr/VodafoneBusine…

Twitter Web App : Vodafone Bulut Santral ile özel teknoloji danışmanınıza direkt bağlanarak ihtiyaçlarınızı hemen aktarabilir, işinizi kesintisiz sürdürebilirsiniz.
Detaylı bilgi için: vodafone.com.tr/vodafone-busin…

Twitter Web App : Vodafone Business sponsorluğunda ve InBusiness Dergisi öncülüğünde 24 Şubat’da gerçekleştirelecek Future Of Tech webinar serisinde ilk konumuz: Dijital Dönüşümün Anahtarı: “Bulut’ta İş Yapmak”. Kayıt ve detaylı bilgi için: inbusinessfutureoftechnology.com

Twitter Web App : Vodafone Bulut Santral ile fiziksel çağrı santralinizi kurulum ve bakım masrafı olmadan buluta taşıyabilir, tüm çağrılarınızı dilediğiniz yerden cep telefonunuzla yönetebilirsiniz. Detaylı bilgi için: bit.ly/34oPBJD

Twitter Web App : Vodafone Bulut Santral’in otomatik yanıt sistemi, çağrı karşılama, kaydetme ve yönlendirme özellikleriyle hiçbir çağrıyı kaçırmadan müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.
Detaylı bilgi için: bit.ly/35MvR2S

Twitter Web App : İşimi büyütmenin zamanı geldi mi diyorsun? Vodafone Business Veri Odaklı SMS Çözümü sayesinde Veri odaklı hedefleme yaparak ürün, hizmet ve kampanyalarını potansiyel müşterilerine duyurarak, Vodafone Business güvencesiyle kitlelere ulaşabilirsin! bit.ly/3r2hSgi