Rapertuar (@rapertuarcom )

Rapertuar

Bio Yerli ve global hip-hop dünyası adına her şey.
Konum İstanbul
Tweetler 1,9K
Takipçiler 2,7K
Takip ettikleri 167
Hesap açılış 24-01-2014 23:23:22
ID 2302423900

Twitter for iPhone : Roddy Ricch, yeni albümü LIVE LIFE FA$T’i 17 Aralık’ta yayınlayacağını duyurdu. Albüm daha önce açıklandığı gibi 18 şarkıdan oluşacak.

Twitter for iPhone : 4 kişiye, Sorgu imzalı Anti-Kahraman: 90 Nesli albüm CD’si hediye ediyoruz! Çekilişe katılmak isteyenleri Instagram’a bekleriz.

💿 instagram.com/p/CW8RwL4N661/…

Twitter for iPhone : 27 yıl önce bugün: Tupac, kimliği belirsiz kişiler tarafından 5 kurşun ile vuruldu ve mucizevi bir şekilde hayatta kaldı. Bu olay, Doğu Yakası ile Batı Yakası çekişmesini alevlendirecek ve Pac ile Biggie’nin öldürülmesine kadar yaşananların başlangıcı olacaktı.

Twitter for iPhone : Lil Peep ve prodüktör Harry Fraud’un Aralık 2016 ile Ocak 2017 arasında kaydettiği ama yayınlamadığı HIGH FASHION isimli EP, 3 Aralık’ta yayınlanıyor.

Twitter for iPhone : HIP-HOP TARİHİNDE BUGÜN

30 Kasım 1999: Rakim, ilk solo albümü The 18th Letter’ın devamı niteliğindeki 2. albümü The Master’ı yayınladı. Albüm, özellikle DJ Premier prodüktörlüğündeki “When I B On Tha Mic” şarkısıyla dikkat çekmişti.

Twitter for iPhone : HIP-HOP TARİHİNDE BUGÜN

30 Kasım 2018: Meek Mill’ın hapishaneden çıktıktan sonra bir bakıma müziğe dönüşünü simgeleyen 4. stüdyo albümü Championships yayınlandı. Albüm, özellikle o dönem araları kötü olan Meek Mill ve Drake’in barıştığı Going Bad şarkısıyla yankı uyandırmıştı.

Twitter Web App : Dreamville Records sanatçılarından Ari Lennox, Amsterdam Schiphol Havalimanı'nda görevlilerle tartıştı ve kamu düzenini bozmaktan tutuklandı. Lennox, görevlilerle tartışma nedenini ırkçı söylemler olarak açıkladı.

Twitter Web App : Beklenmeyen ölümüyle herkesi şoke eden başarılı moda tasarımcısı Virgil Abloh'un hayatı, kariyeri, müzikle olan bağı ve daha fazlası. rapertuar.com/kimdir/virgil-…

Twitter Web App : HIP-HOP TARİHİNDE BUGÜN

29 Kasım 1979: The Game sahne adıyla tanınan rap sanatçısı Jayceon Terrell Taylor, ikisi de Crip çetesi üyesi olan anne ve babanın çocuğu olarak Compton'da dünyaya geldi.

Twitter Web App : Muhammed Kılıçaslan veya bilinen sahne adıyla Aspova, bugün 26. yaş gününü kutluyor. Aspo'ya mutlu yıllar dilerken sizi de hayatı ve kariyerinin detaylarını derlediğimiz içeriğimize davet ediyoruz. Aspova 🥳 rapertuar.com/kimdir/aspova-…

Twitter Web App : Drake ve Kanye West, 9 Aralık'ta Chicago'da Larry Hoover'ın hapisten çıkması için bir konser verecek. Peki kim bu Larry Hoover? Detaylar yeni içeriğimizde. rapertuar.com/kimdir/drake-v…

Twitter for iPhone : Çağrı Sinci, yeni albümü Karanlık’ın ilk single’ı Merhaba’nın 9 Aralık'ta, albümün ise 16 Aralık'ta yayında olacağını açıkladı.