Radyo Eksen (@radioeksen )

Radyo Eksen

Bio 96.2 Radyo Eksen'in Resmi Twitter Sayfası /// Official Radio Eksen Twitter Page /// https://t.co/K8Nlfvhtb6 /// https://t.co/rBuuptpfXz /// YouTube: https://t.co/pKqovtk9Px
Konum İstanbul
Tweetler 25,2K
Takipçiler 255,8K
Takip ettikleri 586
Hesap açılış 01-06-2009 06:33:16
ID 43843493

Twitter Web App : Eddie Vedder'ın yeni solo albümü Earthling'in tanıtımı kapsamında çıkacağı turnede; Chad Smith, Glen Hansard, Josh Klinghoffer gibi isimler, 'The Earthlings' grubu olarak kendisine eşlik ediyor.

bit.ly/3ppIK9d

Twitter for iPhone : Radyo Eksen partileri uzun bir aranın ardından geri dönüyor!

Gülşah Turgut, Güven Yıldız ve Gülşah Güray’ın set başına geçeceği sezonun ilk Radyo Eksen Partisi, 11 Aralık Cumartesi akşamı Babylon’da.

Kapı açılış: 20:00
Biletler: bit.ly/32YvAIR

Twitter Web App : Bryan Adams tarafından çekilen ve Iggy Pop, Cher, St. Vincent, Grimes gibi isimlerin yer aldığı 2022 Pirelli Takvimi tanıtıldı.

bit.ly/3rlkLKR

Twitter Web App : Gülşah Güray ile Kanat Atkaya, bu haftaki programda ‘one hit wonder’ kavramını açıyor ve kariyerine tek büyük hit sığdırmış grup/sanatçılardan bahsediyor.

Jack Talks, bu gece 22:00’da Radyo Eksen’de. Jack Talks’un görüntülü arşivi, Jack Lives Here YouTube kanalında.

Twitter Web App : Güven Yıldız ile Gülşah Turgut, %100 Müzik ile Rock Tarihinden Hikâyeler podcast serisinin yeni bölümünde; kendi stilini yaratan, müziğin melankolik ve kırılgan ismi Nick Drake’i anıyor.

Dinlemek için: spoti.fi/3E0HAqy

Twitter Web App : Paul Thomas Anderson'ın yeni filmi Licorice Pizza'nın soundtrack listesi ve Jonny Greenwood imzalı orijinal kaydı paylaşıldı.

bit.ly/3xoT7O5

Twitter Web App : Altı yıllık bir aranın ardından yeni albüm çıkarmaya hazırlanan Bloc Party, dönüş single'ı 'Traps'i paylaştı.

bit.ly/3l3VAZw