Murat Taşkolu (@murattaskolu )

Murat Taşkolu

Bio [email protected] admin ⌨️💻
[email protected] de yazar çizer ✍
-İçerik yazar ✏️
-Tenissever 🎾
-Buz Pateni Aşığı ⛸️
[email protected] Spor İletişimi 📝
-İÜ Jeofizik Müh

Konum 📧[email protected]
Tweetler 6,8K
Takipçiler 1,2K
Takip ettikleri 380
Hesap açılış 13-06-2016 22:36:01
ID 742485704278581248

Twitter Media Studio : ⛸️Artistik Buz Pateni 4 Kıta Şampiyonası'nın son gününde erkeklerde de altın madalya sahibini buldu ve Koreli Junhwan Cha'ya gitti.Kariyerinin en iyi toplam puanına da ulaşmış oldu bu performansının ardından. Artık sırada Olimpiyatları var.Son 11 gün...

Twitter for Android : Sabah ki o akılalmaz tie break'te inanılmaz puanlar oldu. Şu da onlardan sadece bir tanesi...

Twitter for Android : En son 2016 yılında burada en yüksek seviyesi olan çeyrek finale çıkmıştı. 6 yıl sonra bir kez daha kişisel en iyisini 35 yaşında yakaladı ve dahasını da yapabilecek potansiyelini turnuvanın ilk gününden beri bizlere gösteriyor.

Twitter Web App : Barty ilk seti almayı başardı ve şu akılalmaz istatistik devam ediyor. 58 oyundur servisini kırdırmıyordu ve 5 oyun daha ekleyerek 63 oyuna çıkardı.


Gauff: Son 7 servis oyunu
Kenin: 10/10
Świątek: 9/9
Rybakina: 9/9


Tsurenko: 7/7
Bronzetti: 7/7
Giorgi: 9/9

Twitter Web App : Kyrgios Bey na'pıyosunuz AHAJSDJJDJDSAJJJSDF

Twitter for Android : Shapovalov kariyerinin en büyük galibiyetini aldı belki de. Kanada'nın ATP Cup şampiyonluğu Shapo'ya da Felix'e o kadar iyi geldi ki özellikle Shapo harika devam ediyor yoluna. Sıradaki rakip Rafa 👀 Bakalım eşiği atlayacağı o seviyeye geldik işte şimdi.

Twitter for Android : Başka bir Grand Slam'de Kyrgios/Kokkinakis maçlarının kalabalığına ulaşan bir çiftler slam maçı oluyor mu? Ben hiç denk gelmedim. Hatta final maçları bile sayılı insan tarafından izleniyor ama şu an akılalmaz bir kalabalık var yine Kyrgios/Kokki çiftini izlemek için.

Twitter Web App : Bu arada Kyrgios/Kokkinakis çifti de ilk seti alıp ikinci seti kaybettiler. Ortam şahane, final seti başladı. Eurosport 2 de final setiyle birlikte yayına girdi. Oradan takip edebilirsiniz. Kazanan çeyrek finale gidiyor.

Twitter Web App : Nadal muhteşem oyununu sürdürmeye devam ediyor. İlk setteki o seviye ve ortaya çıkan tenis Slamler tarihinde de yerini alacak o kesin. Rafa için de harika bir test oldu. Şimdi gidip Shapo-Zverev maçını izleyebilir keyifle :)