Mert Günhan (@mertgunhan )

Mert Günhan

Bio 🗲 Digital Creator & Agonist
🎮Partner Streamer @Twitch
📺Content Creator @Youtube
📗Storyteller @Spotify
🎨NFT Artist @Hicetnunc2000

https://t.co/fb3KR0MWWB

Konum www.youtube.com/mertgunhan
Tweetler 8,0K
Takipçiler 21,3K
Takip ettikleri 90
Hesap açılış 19-04-2018 07:18:10
ID 986866528812503040

Twitter Web App : Bir tane arkadaş Youtube + Facebook yayınlarını canlı şekilde kategorize edecek bir sayfa yapıyor. Böyle bir Twitter hesabı da gelmiş şimdi, sevdiğiniz yayıncıları takip etmek için takip edin. (İyi geceler Türkiye)

Twitter for iPhone : BAE Veliaht Prensi geldi, hazır ola geçtin Erdoğan. Ne oldu senin rabiana, ihvanına? Hep söylüyorum; Saray'ın her şeyi yalan dolan, her şeyi boş algılardır. Ucunda para varsa anında satarlar davalarını. Hakiki Müslümanların Saray'ın yanında yeri yoktur.

Twitter Web App : Agalar ben bugün akıl sağlığı koruma çalışmaları kapsamında yayın açmayacağım, dün yandaş telsizi yüzünden beyin hasarı aldım. Yarın uzun oyunlu ve çürümeli bir yayınla full force sizinleyim, öpüyorum.

Twitter Web App : Stellaris için aquatics paketi geldi. Artık tecavüzcü uzay yunusu oynayabileceksiniz. İnanılmaz meymenetsiz su ırklarından nefret ediyorum, sırf bu suratsızların soyunu kırmak için alıcam bu paketi.

Twitter Web App : Arkadaşlar Youtube'da her gün yayın açıyorum biliyorsunuz. Artık hangi yayın neyle ilgiliymiş, kimler varmış vs gibi soruları şu şekil çözdük. Günlük yayın kategorizasyonları, açıklamaları vs hepsi yeni oluşturduğumuz çalma listesi teknolojisiyle daha kolay. Öpüyorum.

Twitter for iPhone : dolar euro kurlarından sonra benim kırık iphone 6s