Jan Wójcik (@jankwojcik )

Jan Wójcik

Bio Board Member @S4FFoundation, contributor @EuroEyeRad, @ukladsil views are mine
Location Warszawa, Polska
Tweets 22,5K
Followers 2,2K
Following 891
Account created 11-01-2009 14:43:33
ID 18868314

Twitter Web App : O łatwych i szybkich propozycjach, tu się wpuści, sprawdzi i odeśle.
Na razie nie znalazłem rozwiązania przekonującego, wszystko co czytałem jest jakąś formą obejścia prawa, która może skończyć się przegranymi procesami.

Twitter Web App : Czytając o kolejnej zbiórce lewicowej aktywistki mam ochotę odpowiedzieć starym żydowskim dowcipem: Masz tu stówę i idź stąd, bo my się tu o prawdziwe pieniądze modlimy.

Twitter Web App : Płacenie zewnętrznym aktorom za załatwianie naszych problemów ma zasadniczą wadę, rozbudza apetyty. Krótkofalowo może to być ratunkiem, długofalowo ustawia Europę w pozycji łatwej do szantażowania.

Twitter Web App : 'Następnym razem pamiętajmy, że w ataku hybrydowym nie chodzi tylko o ludzi, których dyktatorzy instrumentalizują do swoich celów, ale także o komunikację tych dyktatorów.
Więc nie rozprzestrzeniajmy tych głupot bezkrytycznie'.
RiGCz

Twitter for iPhone : Spotkałem się przed chwilą z człowiekiem, w rzeczywistości niewirtualnej, który pyta jak to możliwe, że dwa dni bijemy pianę o to, że wojsko przeklina? Czy to są nasze prawdziwe problemy?

Twitter for iPhone : USA oznaczyło około 200 Afgańczyków do dalszego sprawdzenia pod kątem antyterrorystycznym i trzyma ich (może jeszcze rok) w Kosowie z ryzykiem odstawienia do Afganistanu.

Twitter Web App : Masowe nielegalne przekraczanie granic UE przez imigrantów 'szukających lepszego życia' i wspieranie tego procederu przez 'osoby niosące pomoc' spowoduje jedno - zamknięcie tej możliwości uchodźcom.

Twitter Web App : RPP podniosła stopy % w listopadzie, chodzą też informacje, że podniesie w grudniu.

🇹🇷bank centralny obniża stopy pod naciskiem wizji Erdogana przy nieporównywalnie wyższej inflacji.

A widzę kolejnego 'analityka', że Polska wkrótce jak Turcja. Komu i po co panika?

Twitter for iPhone : Viral picture of Turkey’s finance minister Lufti Elvan, who was sitting idle yesterday while Erdogan was criticising the friends who support the interest rates at the parliament

Everyone else has been clapping

Twitter Web App : Jak oszukać algorytmy, by promować ekstremizm?
Spokojnie to tylko click bait.
O tym jak sieci walczą, jak ekstremiści kombinują, ale też jak to przekłada się na użytkowników.
euroislam.pl/ekstremisci-pr…

Twitter Web App : Gratuluję Pani Barbarze, taka kariera... Dzięki Pani reżim białoruski trzymający dziennikarzy i aktywistów w więzieniu może krytykować Polskę za brak wolności słowa.

Twitter Web App : ‼️DAJ RT ‼️Łukasz Mejza 'stworzył' fikcyjną fabrykę maseczek 'Pani Maseczka' i na początku sprzedawał je samorządom z dużym przebiciem. Do tego długi, oszukani wspólnicy, dziwne powiązania. Oto nowy wiceminister sportu wiadomosci.wp.pl/dlugi-wspolnic…

Twitter Web App : .Beata Górka-Winter jak myślisz ten Twój pomysł, żeby zbierać środki na budowę zapory za granicą, to chyba trochę grosza, by przytulił.
Postuluję minimalną na 10 euro i crowdfunding. Politycznie to mocny syngał gdyby europejski vox populi zagłosował pieniędzmi.