Engin Uçan IIIbethere4U (@enucan )

Engin Uçan IIIbethere4U

Bio KPJLS if PhD🎈Diğerkamlığa yelken açan peynir gemisi için laflar bütünü🐘🐼 İflah olmaz meraklı 🔎 Biliminsanı 🎯👨🏻‍🏫 EİE
Location Antalya, Türkiye
Tweets 1,8K
Followers 176
Following 279
Account created 08-02-2011 22:44:45
ID 249375512

Twitter for iPhone : Her şeyi geçiyorum. Her şey geçiyor. Olmadı mı uyuyorum öyle geçiyor. Bir şekilde geçiyor. Geçti çünkü, sevdim geçti, affettim geçti, unuttum geçti, öptüm geçti, içtim geçti, seviştim geçti, küfür ettim geçti.

400.000 yıl geçti.
Bir sen bok ye otur yerinde.

Twitter for iPhone : Canım SIRMA kütüphaneye giderken yeni albümünün yayınlandığını fark ettim. Oturdum kütüphane önündeki banka, giremiyorum içeri. Sanırsın yerden 3-5 metre yüksekte coşkun duygular içinde farklı bir kosmozdayım. Yüreğine sağlık.💖🎈 open.spotify.com/album/33oVuxrH…

Twitter for iPhone : Öyle ki insanı yaralayan: yüreğini saran duyguları yansıtan kelimelerin, sarf edildikleri kişiler tarafından yeterince ciddiye alınmaması, yani safi duyguların hak ettiği değeri bulamamalarıydı.
Bu sebeple olacak ki içimizden en masum, inayetli ve hassas olanımız en çok kırıldı.

Twitter for iPhone : Bu “erk” “rajon” “namus” hikayeleri kamusal alanda ve kitle iletişim ile yansıtıldığında sokaktaki insanlara da aynı şeyi yapma fikri ve izni veriyor. Dizilerdeki karakterin erkekliği, baskınlığı; intikam yemini edenlerin kutsallaştırıldığı saçmalıklar SOSYOLOJİ olarak dönüyor!!!

Twitter for iPhone : Hayatımda “pozitif olmak” beni daima yansıtmıştır. Her şeyin için pozitiftik, iyi niyet arar. Bana negatif etkisi olanlarda bile insanların negatif olma haklarına saygı gösterecek kadar severim “pozitif olmayı”.

Ancak hayatımda ilk defa “POZİTİF”olmak beni bu kadar üzüyor.

Twitter for iPhone : Hay rahmetlik Huysuz Seyfim benim, yeniden hatırlamak seni 🥰 Vodvil, temaşa, meddahlık, kabare. Ortaoyununa, geleneğe ve moderniteye uyan ne varsa bir bileşimi, ilki hatta hala tekisin.

Işıklar içinde uyu, güzel çok güzel insan.

Armagan Çağlayan artık sabrımız kalmadı filme🙏🏼.

Twitter for iPhone : Sevgiye dönüşmeden önceki aşkın ilk hallerinin kimyasını seviyorum. Coşkun ve sabırsız.

Aşık olunca ne kadar değişiyorsun sen enucan. Hayatımda “hatun” kelimesinin bana böyle zevk vereceğini söyleseniz, egaliteryanist damarım tutardı.

Aşk duymak geçici
Fakat hoyrat ve sarsıcı