Uranüs güzeldir ♅ (@derosnec )

Uranüs güzeldir ♅

Bio Assigned Magnificent at Birth.

Eşprenses/Völkerwanderung

Konum İstanbul, Türkiye
Tweetler 11,0K
Takipçiler 548
Takip ettikleri 294
Hesap açılış 20-11-2010 02:27:02
ID 217637940

Twitter for Android : Kadın NET haklı. Acil durum yoksa ben de nefret ederim bu emrivaki, 'sürpriz' çıkagelmeleri. Allaam ekstra larç bavul götürmüş bi de pezevenk. Yolda kalmışmış, bayıl isteraen. Asabımı bozdun pazar günü, tiplemeye bak ya.

Twitter for iPhone : dün malum videoyu görünce kendi kendime böyle abartılı ve saçma şeylerle insanların çıtalarını yükseltip nispeten daha az (ama yine de) abartılı ve saçma (ve tehlikeli) şeyleri makul bulmaları için insanları hazırlıyorlar demiştim. haklı olmadığımız 1 (bir) tane konu yok.

Twitter for Android : Ya yazmayın boyle saçma sapan şeyleri.2 kere düşünün lütfen. 'Yeni doğan'in gorme yetisi bebekten bebege degişse de ilk anda tam değildir.Beden dilleri ortaktır çunku bilinçli degil reflekstir. Açikınca,cani yaninca, üsüyünce veya her neye huzursuzlanırsa ağlar hem de hepsi ağlar

Twitter Web App : Mücadeleye katılırsın. KADIN nümayişine katılamazsın, KADIN alanına giremezsin.

Feministler ile dayanışıp eylem örgütlersin, parmak sallayacağın ise KADINLAR değil; kendi cinsiyet sınıfın, yani ERKEKLERDİR.

Katılım ısrarı, erkek yağmacılığını yeniden üretir -niyetten bağımsız.

Twitter for Android : Tanımlayalım:Ensest, pedofil ve cinsel saldırıdır.(istismar fiziksel teması içermez)
Asıl soru şu: Neden ısrarla PEDOFİL DEĞİL deniyor??
Bazıları bunu bir cinsel oryantasyon kabul ediyor, bazıları hepsi suç işlemiyor diyor vs vs.

Twitter for iPhone : Hasta tutsakların serbest bırakılması için harekete geçen annelerimizi selamlıyor, ellerinden öpüyorum. Hapishanelerdeki sistematik ölüm ve zulüm politikalarının sona ermesi için vicdan sahibi her kişi ve kurumu annelerimizin hareketini sahiplenmeye çağırıyorum.