Ayşenur(@awecane) 's Twitter Profileg
Ayşenur

@awecane

Plüton'dan geldim burası çok güzel

ID:73871111

calendar_today13-09-2009 12:11:46

7,5K Tweet

292 Takipçi

229 Takip Edilen

MediaCat(@MediaCat) 's Twitter Profile Photo

Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu’nun lansmanı metaverse dünyasında gerçekleşti. mediac.at/3xlL2u6

Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu’nun lansmanı metaverse dünyasında gerçekleşti. mediac.at/3xlL2u6
account_circle
Birlikte Güçlüyüz(@bgplatform) 's Twitter Profile Photo

İlk profesyonel kadın ressamlarımızdan biri olan Ressam Mihri Hanım’ın hayatı ilk defa uzun metrajlı bağımsız bir belgesele konu oldu. Berna Gençalp'in yönettiği “Kim Mihri” belgeseli bu yıl seyirci ile buluşmak için hazırlanıyor. 🎬

account_circle
Uzayı Keşfet(@uzayakesif) 's Twitter Profile Photo

Plüton'un, New Horizons uzay aracı tarafından görüntülenen buz dağları, donmuş ovaları ve atmosferik pus katmanları.

account_circle
Ayşenur(@awecane) 's Twitter Profile Photo

Canım babaannem ışıklar içinde uyuduğu yerden eminim ki Arkeologlar Derneği 'in bu korkunç iletişim faciasını 'papara'lıyordur.

account_circle
Archaeology & Art(@archaeologyart) 's Twitter Profile Photo

“The Thinker” and “The Sitting woman”, a pair of Neolithic statues from Romania, they are c. 7000 years old. Made by the Hamangia culture.

“The Thinker” and “The Sitting woman”, a pair of Neolithic statues from Romania, they are c. 7000 years old. Made by the Hamangia culture.
account_circle
İBB Kültür Sanat(@ibb_kultur) 's Twitter Profile Photo

Kitapçıların yeni çıkanlar raflarını sizin için geziyor, kısa notlar alıyoruz.

ARKEOLOJİNİN DELİKANLISI
“Muhibbe Darga bir Hitit tarihi uzmanı. Ama dilerseniz her çeşit gerçekliğin katmanlarını açmaya adanmış hayatların macerası diye de okuyabilirsiniz bu kitabı” Murathan Mungan

Kitapçıların yeni çıkanlar raflarını sizin için geziyor, kısa notlar alıyoruz. ARKEOLOJİNİN DELİKANLISI “Muhibbe Darga bir Hitit tarihi uzmanı. Ama dilerseniz her çeşit gerçekliğin katmanlarını açmaya adanmış hayatların macerası diye de okuyabilirsiniz bu kitabı” Murathan Mungan
account_circle
Alican Uludağ(@alicanuludag) 's Twitter Profile Photo

Rahim ağzı kanserini önlediği gerekçesiyle HPV aşısının ücretsiz olması talebiyle SGK aleyhinde açılan davanın ilk duruşması bugün görüldü. Mahkeme, davayı ciddiye alarak aşının rahim ağzı kanserini önleyip önlemediği konusunda bilirkişi incelemesi yaptırılmasına karar verdi.

account_circle
Act Lab(@ActLab_io) 's Twitter Profile Photo

Hello Community !

I’m looking forward to share with you what I’ve been working on so far, really appreciate it if you comment your thoughts on them as well🚀

artist drop

account_circle
Tevfik Uyar(@tevfik_uyar) 's Twitter Profile Photo

1. Yeni öğrendiğim bir teori beni çok heyecanlandırdı. Sizlerle de paylaşayım. Konu, neden rüya gördüğümüzle ilgili. Muzip soru şu: Rüya görmemizin nedeni Dünya'nın kendi ekseni etrafında dönüşü olabilir mi?

account_circle
Yapı Kredi Yayınları(@YKYHaber) 's Twitter Profile Photo

Doğumunun 100. yılında arkeoloji tarihinin akışını değiştiren bir kadın ’yı anıyoruz. Prof. Dr. Aygül Süel ve Prof. Dr. Havva İşkan Havva İşkan ve Emine Çaykara Emine Çaykara ile toprağın arkeolojinin ve gizeminin peşinde geçen bir yaşama pencere açıyoruz.

Doğumunun 100. yılında arkeoloji tarihinin akışını değiştiren bir kadın #MuhibbeDarga’yı anıyoruz. Prof. Dr. Aygül Süel ve Prof. Dr. Havva İşkan @HavvaIskan ve Emine Çaykara @eminecaykara ile toprağın arkeolojinin ve gizeminin peşinde geçen bir yaşama pencere açıyoruz.
account_circle
Özgün Emre Koç(@ozgunemrek) 's Twitter Profile Photo

1. Kültürümüzün en hastalıklı özelliklerinden biri bir şeyler yapmak isteyen insanların motivasyonunu kırmak, hevesini baltalamak. Twitter'da buna çok rastlıyorum. Harekete geçen insanlar kurulu düzeni, konfor alanını bozar. Diğerlerinin üzerinde değişim baskısı yaratır.

account_circle
Seyit Ali Aral(@seyitaliaral) 's Twitter Profile Photo

Biraz sahadan bildireyim o vakit.
Geçen yaz, kasım ayına kadar Marmara (kendine göre) muhteşemdi. Büyük ıstakoz, vatozlar, dip balıkları, örümcek yengeçleri, karidesler nispeten tutunan canlılık vardı. Şubat ortasında yavaş yavaş başladı müsilaj+

account_circle