ilker.(@_ilkeraslan) 's Twitter Profileg
ilker.

@_ilkeraslan

kim olduğumu biliyorum ama yine de kim olmadığım daha önemli.

ID:1304718615657222144

calendar_today12-09-2020 09:49:14

3,6K Tweet

3,0K Takipçi

183 Takip Edilen

Follow People
İstanbul Sosyoloji(@iuefsosyoloji) 's Twitter Profile Photo

📢
Bahar dönemine hızlı bir başlangıç yapıyoruz.

Çarşamba Toplantıları'nın 50. oturumunda 'Türkiye’de İslam Tetkikleri: Eleştirel Bir Bakış' başlıklı konuşmasıyla Prof. Dr. Mürteza BEDİR'i murteza bedir dinleyeceğiz.

🗓️ 8.2.2023 Çarşamba
⏰ 17.30
📍 Kurul Odası

Davetlisiniz.

📢 Bahar dönemine hızlı bir başlangıç yapıyoruz. Çarşamba Toplantıları'nın 50. oturumunda 'Türkiye’de İslam Tetkikleri: Eleştirel Bir Bakış' başlıklı konuşmasıyla Prof. Dr. Mürteza BEDİR'i @murtezabedir dinleyeceğiz. 🗓️ 8.2.2023 Çarşamba ⏰ 17.30 📍 Kurul Odası Davetlisiniz.
account_circle
hazal(@hazalecno) 's Twitter Profile Photo

Smokin ve tekir 4 aylık kız kardeşlere yuva arıyorum. Evde doğdular kuduz aşıları iç dış parazitleri yapıldı ve çiplendiler. Oyuncu ve sağlıklılar. İstanbul içinde her yere getirebilirim. İletişim için dm atabilirsiniz

Smokin ve tekir 4 aylık kız kardeşlere yuva arıyorum. Evde doğdular kuduz aşıları iç dış parazitleri yapıldı ve çiplendiler. Oyuncu ve sağlıklılar. İstanbul içinde her yere getirebilirim. İletişim için dm atabilirsiniz #kedisahiplendirme #yavrukedisahiplendirme #satınalmasahiplen
account_circle
ilker.(@_ilkeraslan) 's Twitter Profile Photo

Martin McDonagh dedik madem, muhteremin 'In Bruges' kadar bile adı anılmayan şu filmini de zikretmiş olayım. Zaten adam kendi cast'ını oluşturmuş. Bu filmde biraz 'The Usual Suspects', biraz 'Snatch' havası var. O filmleri sevenler sevecektir..
🎬 Seven Psychopaths.

Martin McDonagh dedik madem, muhteremin 'In Bruges' kadar bile adı anılmayan şu filmini de zikretmiş olayım. Zaten adam kendi cast'ını oluşturmuş. Bu filmde biraz 'The Usual Suspects', biraz 'Snatch' havası var. O filmleri sevenler sevecektir.. 🎬 Seven Psychopaths.
account_circle
ilker.(@_ilkeraslan) 's Twitter Profile Photo

Hafta sonu tavsiyesi:
Kızının cinayetine yeterince ilgi gösterilmediğini düşünen bir kadın, kasabanın girişindeki üç reklam panosuna kendi sloganlarını asar ve olayların seyri değişir. Epeydir beklettiğim bir filmdi. Bayağı sert.
🎬 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri.

Hafta sonu tavsiyesi: Kızının cinayetine yeterince ilgi gösterilmediğini düşünen bir kadın, kasabanın girişindeki üç reklam panosuna kendi sloganlarını asar ve olayların seyri değişir. Epeydir beklettiğim bir filmdi. Bayağı sert. 🎬 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri.
account_circle
İstanbul Sosyoloji(@iuefsosyoloji) 's Twitter Profile Photo

Sinemada 20. yüzyıla ağıt.

“Hiçbir şey hayallerimizden daha gerçek değildir.”

Theodoros Angelopoulos
(24 Nisan 1935 – 24 Ocak 2012)

Sinemada 20. yüzyıla ağıt. “Hiçbir şey hayallerimizden daha gerçek değildir.” Theodoros Angelopoulos (24 Nisan 1935 – 24 Ocak 2012)
account_circle
Parşömen Edebiyat(@parsomendebiyat) 's Twitter Profile Photo

İlker Aslan, Hasan Öztürk ile yeni kitabı “İktidarın Gölgesi ve Roman” hakkında konuştu.
ilker. Mavi Yeşil Dergisi
parsomenedebiyat.com/2023/01/26/has…

account_circle
ilker.(@_ilkeraslan) 's Twitter Profile Photo

Kıymetli hocam, dostum Hasan Öztürk'le yeni kitabı 'İktidarın Gölgesi ve Roman' vesileyle Parşömen Edebiyat'ta kısa bir söyleşi gerçekleştirdik. Hocanın cevapları ayrı ayrı üzerinde durulacak cinsten.. Onur Çalı'ya da yer verdiği için teşekkür ederim..

parsomenedebiyat.com/2023/01/26/has…

account_circle