58,58K Tweet

17,17K Takipçi

633 Takip Edilen

STS (@stspolska) 's Twitter Profile Photo

Mamy #SzybkiStrzał na angielski hit #MCIARS! 🦁 Scenariusz? Wygrana City i dużo bramek. Ktoś miałby coś przeciwko? 🕶️ 👉 oferta.sts.pl/SzybkiStrzalCi…

👉 oferta.sts.pl/SzybkiStrzalCi…

Xabi Alonso i jego banda dalej dbają o to, żeby kibice Leverkusen musieli dbać o regularne badania serca. Przegrywali 0:1 od piątej minuty. W 32. minucie wyszli na 2:1. Na przerwę schodzili przegrywając 2:3. Skończyli na 4:3 po golu w 93. minucie. TYPOWY BAYER, ADMIN KOCHA.

Xabi Alonso i jego banda dalej dbają o to, żeby kibice Leverkusen musieli dbać o regularne badania serca.

Przegrywali 0:1 od piątej minuty.
W 32. minucie wyszli na 2:1.
Na przerwę schodzili przegrywając 2:3.
Skończyli na 4:3 po golu w 93. minucie.

TYPOWY BAYER, ADMIN KOCHA.
Widzew Łódź (@rts_widzew_lodz) 's Twitter Profile Photo

Zagraliśmy dla Bruna 💪🏻 ⚽️ Głosami kibiców Bramkę Miesiąca zdobył Fran Alvarez. Sponsor plebiscytu NIJWA przekaże tysiąc złotych na konto chłopca 🏆 🧒🏻 Dzięki firmie Panattoni eskortę utworzyły dzieci angażujące się w zbiórkę 🇦🇹 Na murawę wyszły w koszulkach przygotowanych przez

Zagraliśmy dla Bruna 💪🏻

⚽️ Głosami kibiców Bramkę Miesiąca zdobył Fran Alvarez. Sponsor plebiscytu NIJWA przekaże tysiąc złotych na konto chłopca 🏆
🧒🏻 Dzięki firmie Panattoni eskortę utworzyły dzieci angażujące się w zbiórkę 🇦🇹 Na murawę wyszły w koszulkach przygotowanych przez

Mocny kandydat na KUPON MIESIĄCA! 👑 3 zdarzenia, 3 dokładne wyniki, 30 zł i... 👀 PONAD 9⃣0⃣ 0⃣0⃣0⃣ PLN LĄDUJE NA KONCIE GRACZA! 👏👏👏

Mocny kandydat na KUPON MIESIĄCA! 👑

3 zdarzenia, 3 dokładne wyniki, 30 zł i... 👀

PONAD 9⃣0⃣ 0⃣0⃣0⃣ PLN LĄDUJE NA KONCIE GRACZA! 👏👏👏

Przez 90 minut meczu z Manchesterem City Jurrien Timber oraz Kai Havertz nie wykonali ANI JEDNEGO celnego podania! 🤯

Erling Haaland wyrównał rekord Cristiano Ronaldo w liczbie meczów potrzebnych do strzelenia 100 goli w swoim klubie! ⚽️ Obaj Panowie potrzebowali do tego zaledwie... 105 SPOTKAŃ 🤯

Erling Haaland wyrównał rekord Cristiano Ronaldo w liczbie meczów potrzebnych do strzelenia 100 goli w swoim klubie! ⚽️

Obaj Panowie potrzebowali do tego zaledwie... 105 SPOTKAŃ 🤯

PRZERWA TECHNICZNA! ⚠️ Od dziś w nocy do jutra rano będzie miała miejsca planowana przerwa techniczna. W godzinach 23:00 - 11:00 dostęp do strony STS.pl nie będzie możliwy. Za utrudnienia przepraszamy!