Shusha_Theatre🇦🇿 (@shushatheatre) 's Twitter Profile Photo
Şuşa Dövlət Musiqili Dram Teatrının aktyorlarının ifasında " Xocalı Soyqırımının " 29 cu ildönümünə həsr olunmuş " Evimizə Qayıdırıq " adlı ədəbi bədii kompozisiya 26 Fevral saat 20:00 da , teatrın rəsmi Facebook ( Şuşa Teatrı ) səhifəsində canlı olaraq nümayiş olunacaq.
Şuşa Dövlət Musiqili Dram Teatrı " Xocalı Soyqırımının" 29 cu il dömümünə həsr etdiyi " Xocalıya Ədalət " kampaniyası çərçivəsində " Evimizə Qayıdırıq " adlı ədəbi bədii kompozisiya hazırlayıb tamaşaçılara online təqdim etmişdir.
Respublika rəhbərliyinin tapşırıqlarına uyğun olaraq,əhalinin sağlamlığının qorunması məqsədi ilə həyata keçirilən Covid -19 pandemiyasının yayılmasının qarşısını almaq istiqamətində aparılan peyvəndləmədə,müvafiq yaş kateqoriyalarında olan əməkdaşlarımız da iştirak etmişlər.
Respublika rəhbərliyinin tapşırıqlarına  uyğun olaraq,əhalinin sağlamlığının qorunması məqsədi ilə həyata keçirilən Covid -19 pandemiyasının yayılmasının   qarşısını almaq istiqamətində aparılan peyvəndləmədə,müvafiq yaş kateqoriyalarında olan əməkdaşlarımız da iştirak etmişlər.