<a href="/FeckroFelix/">Feckro Felix</a>
Ro'yxat shakllanishida foydalanuvchi profilini anonimlik darajasi, izohlarda so'kishi hayat tomonidan ko'rib chiqilgan. #RT
Ko'pchilik Behzod Khoshimovni ro'yhatga qo'shishimizni so'ragan. Afsuski, iqtsodchi twitter profili hozircha deaktivatsiya holatida.
Yoronlar, Andijon viloyati hokimini "oqlash" kampaniyasi boshlangan emush. Ou, bizga yetgan xabarlarga ko'ra, Xurshid Daliyev Alimoff Zafarbek Solijonov kabi bloggerlarni "gaplashib" bergan. Shular tez-tez maqtab qo'ysa sabr qilib turinglar.
Alimoff va uning gumashtalarini Andijon viloyati hokimi "rozi qilgani" va uning evaziga "nom oqlash" kampaniyasini boshlaganini e'lon qilganimizga bizni bloklabdi. Vijdon nechpuldan bo'ldi?!
Yosh iqsodchi o'z sahifasida KIA mashinasi uchun pul to'plamoqda. Hozirda taniqli UzTwitterchilar davletovuz, Herolion va Xurshid Maroziqov "hayriya" kampaniyasiga donor sifatida qo'shilishgan.
Yosh iqsodchi o'z sahifasida KIA mashinasi uchun pul to'plamoqda. Hozirda taniqli UzTwitterchilar <a href="/davletovuz/">davletovuz</a>, <a href="/Aslanov_K/">Herolion</a> va <a href="/rastashep/">Xurshid Maroziqov</a> "hayriya" kampaniyasiga donor sifatida qo'shilishgan.