Renate v K (@_whoopy_) 's Twitter Profile
Renate v K

@_whoopy_

Wakker☀️/ geen prik/ geen test/ koffie ☕/ dierenvriend🐎🐶/ muziek🎵🎶
Geen DM

ID: 76769620

calendar_today23-09-2009 21:59:14

2,2K Tweet

4,4K Takipçi

4,4K Takip Edilen

Geert Wilders (@geertwilderspvv) 's Twitter Profile Photo

Ik kan alleen premier worden als ALLE partijen in de coalitie dat steunen. Dat was niet zo. Ik wil graag een rechts kabinet. Minder asiel en immigratie. Nederlanders op 1. De liefde voor mijn land en kiezer is groot en belangrijker dan mijn eigen positie. Ik hou van NL ❤️

K.A.F.K.A (Official) (@kafka_dev) 's Twitter Profile Photo

In de media krijgt Doutzen Kroes de schuld van de 4 dode baby's door kinkhoest. Ongekende LASTER! De overheid is de ware schuldige! Doe een ♥️ & RT als je Doutzen steunt!

In de media krijgt Doutzen Kroes de schuld van de 4 dode baby's door kinkhoest. Ongekende LASTER! De overheid is de ware schuldige! 

Doe een ♥️ & RT als je Doutzen steunt!
K.A.F.K.A (Official) (@kafka_dev) 's Twitter Profile Photo

Baudet ligt onder vuur nadat hij zei dat corona-vaccins hartspier-ontstekingen veroorzaken. Het zou 'desinformatie' zijn maar het staat gewoon in de bijsluiter van de prikjes. Doe een ♥️ & RT als je Baudet steunt!

Baudet ligt onder vuur nadat hij zei dat corona-vaccins hartspier-ontstekingen veroorzaken. Het zou 'desinformatie' zijn maar het staat gewoon in de bijsluiter van de prikjes. 

Doe een ♥️ & RT als je Baudet steunt!
K.A.F.K.A (Official) (@kafka_dev) 's Twitter Profile Photo

Arrogant, denigrerend tegenover de gewone Nederlander die de linkse GEKTE zat is. Frans Timmermans is de meest WALGELIJKE politicus van het moment! Doe een ♥️ & RT als je het eens bent! #formatiedebat

Arrogant, denigrerend tegenover de gewone Nederlander die de linkse GEKTE zat is. Frans Timmermans is de meest WALGELIJKE politicus van het moment! 

Doe een ♥️ & RT als je het eens bent! 
#formatiedebat
K.A.F.K.A (Official) (@kafka_dev) 's Twitter Profile Photo

Vandaag heeft Ollongren nog eens 350 MILJOEN (!!) van ONS geld aan Zelensky gegeven! Dit geld gaat naar munitie & WAPENS! Doe een ♥️ & RT als je KLAAR bent met dit TUIG!

Vandaag heeft Ollongren nog eens 350 MILJOEN (!!) van ONS geld aan Zelensky gegeven! Dit geld gaat naar munitie & WAPENS! 

Doe een ♥️ & RT als je KLAAR bent met dit TUIG!
Henk Bres (@henkbres) 's Twitter Profile Photo

Ik ga iedere dag deze #hashtag tweet herhalen, ben je het er mee eens #RT #NEXIT 🚜🚜 #NUGRENZENDICHT Deze tweet geldt niet voor mensen die ongevaccineerd zijn, maar voor ratten uit veilige landen die hier de boel komen verkloten!!

Ik ga iedere 
dag deze #hashtag tweet herhalen, ben je het er mee eens #RT #NEXIT 🚜🚜 #NUGRENZENDICHT   

Deze tweet geldt niet voor mensen die ongevaccineerd zijn, maar voor ratten uit veilige landen die hier de boel komen verkloten!!
🌹Elisabeth🌹🇳🇱❣️🇮🇹 (@whoelse53) 's Twitter Profile Photo

Wat is hij samen met Ollongkreng trots om ons land te slopen, dus volgend jaar heeft Zelensky 3 MILJARD in de pocket!! Demissionair voert gestaag plan uit. Woede nadat ‘oorlogshitser’ Rutte wéér 1 miljard euro vrijmaakt voor Oekraïne: ‘Ronduit schandalig’ ninefornews.nl/woede-nadat-oo…

Captain Mainwaring (@alleyman4) 's Twitter Profile Photo

Er komt nooit een kabinet met deze 4 partijen. Die wil dit niet, en die dat niet. Uiteindelijk komen er weer nieuwe verkiezingen en begint het hele spel opnieuw. Dit alles voor slechts 1 doel. Tijd rekken voor het Demissionair kabinet. Tijd rekken voor Rutte. #bewaartweet

Er komt nooit een kabinet met deze 4 partijen. Die wil dit niet, en die dat niet. 

Uiteindelijk komen er weer nieuwe verkiezingen en begint het hele spel opnieuw.

Dit alles voor slechts 1 doel. 
Tijd rekken voor het Demissionair kabinet.
Tijd rekken voor Rutte. 

#bewaartweet
Strijder124 (@strijder124) 's Twitter Profile Photo

Schokkende beelden uit Emmen. Max wordt tegen een muur gezet en preventief gefouilleerd door de politie in Emmen omdat hij een tas bij zich heeft. Zijn drinken is al in beslag genomen. Ik vind het veel te ver gaan dat mensen zomaar gefouilleerd worden. Welkom in het vrije