🚺 U organizaciji Komisije za ravnopravnost spolova u sportu u je održana 7. edukativna radionica projekta na kojoj je sudjelovalo više od 30 sudionica iz košarke, odbojke, futsala, nogometa i vaterpola i juda.

🔗 tinyurl.com/2s27sbhu

account_circle

😍 Lena Stojković nova je putnica za Pariz 🥳

😍 Lena Stojković nova je putnica za Pariz 🥳 Dvostruka svjetska i trostruka europska prvakinja, prvi put u karijeri sudjelovat će na Olimpijskim igrama! Lena će nastupiti u kategoriji do 49 kilograma! Čestitamo! ❤️🤍

Imamo još jednog putnika za Pariz! 🔥🥋

Imamo još jednog putnika za Pariz! 🔥🥋 Ivan Šapina predstavljat će 🇭🇷 u taekwondou u kategoriji preko 80 kilograma. Prošlogodišnjem osvajaču svjetskog srebra to će biti 2️⃣. Olimpijske igre u karijeri, jer se natjecao u Tokiju. Čestitamo! ❤️🤍

Edukativnoj radionici “Glas žena u sportu” održanoj u Dubrovniku predhodila je press konferencija na kojoj je bilo govora o medijskoj pismenosti, ravnopravnosti spolova, zastupljenosti žena u sportu i ženskog sporta u medijima.

hoo.hr/singlepost/all…

Allianz Hrvatska u suradnji s Hrvatskim paraolimpijskim odborom i Hrvatskim olimpijskim odborom pokrenuo je društveno odgovorni projekt “Sat za nas”, platformu za bolju budućnost naše djece 👏👇 hoo.hr/singlepost/all…

🚺 | Ovog petka, 17. svibnja, domaćin sedme edukativne radionice u sklopu projekta 'Glas žena u sportu' je Dubrovnik.

Sudionike će kroz radionicu voditi predavači koji se bave problematikom zastupljenosti žena u sportu i ženskog sporta u medijima. Veselimo se! ❤️🤍

🚺 | Ovog petka, 17. svibnja, domaćin sedme edukativne radionice u sklopu projekta 'Glas žena u sportu' je Dubrovnik. Sudionike će kroz radionicu voditi predavači koji se bave problematikom zastupljenosti žena u sportu i ženskog sporta u medijima. Veselimo se! ❤️🤍

Veselimo se odličjima iz karatea s EP-a u Zadru 🏆😍

Veselimo se odličjima iz karatea s EP-a u Zadru 🏆😍 Anđelo Kvesić (+84kg) je po drugi put osvojio 🥇, do svojeg prvog naslova stigao je Ivan Martinac (-75kg), a nakon njih i Ema Sgardelli (-50kg). Odličan dan upotpunio je Ivan Kvesić (-84 kg) 🥉. Čestitke! ❤️🤍

Imamo europskog prvaka i prvakinju u taekwondou 🥇🥇

Lena Stojković (-46kg) je na EP-u u Beogradu osvojila šesto zlato u nizu s nekog velikog natjecanja. 👏

Toni Kanaet (-80kg), brončani olimpijac, postao je drugi put prvak Europe i to bez izgubljene runde 💪. Čestitke!❤️🤍

Imamo europskog prvaka i prvakinju u taekwondou 🥇🥇 Lena Stojković (-46kg) je na EP-u u Beogradu osvojila šesto zlato u nizu s nekog velikog natjecanja. 👏 Toni Kanaet (-80kg), brončani olimpijac, postao je drugi put prvak Europe i to bez izgubljene runde 💪. Čestitke!❤️🤍

Sutra obilježavamo Međunarodni olimpijski dan uz utrku na zagrebačkom Jarunu! 🏃🏃🏽‍♀️

Na Olympic Day Run poziva vas i članica Međunarodnog olimpijskog odbora Kolinda Grabar-Kitarović 🫶🏻

Pridružite nam se na zagrijavaju u 9:10 između ulaza Hrgovići i Hrv. sokola! 🤗

Prvog dana Europskog prvenstva u taekwondou Hrvatska slavi tri medalje 🥳🥋

Prvog dana Europskog prvenstva u taekwondou Hrvatska slavi tri medalje 🥳🥋 Na tatami u Beogradu je izašlo troje naših predstavnika i svi oni su se okitili 🥉, olimpijska pobjednica Matea Jelić (-73kg), Bruna Duvančić (-49kg) i Josip Teskera (-54kg). Čestitamo! ❤️🤍

Veselimo se novim uspjesima iz juda 👏🥳

Veselimo se novim uspjesima iz juda 👏🥳 Dolaze nam dvije medalje s jakog Grand Slama iz Dushanbea (Tadžikistan). Lara Cvjetko je u kategoriji do 70 kg bila 🥈, a Iva Oberan se okitila 🥉 u kategoriji do 63 kg. Čestitamo! ❤️

Trijumf hrvatskih hokejaša u Beogradu! 🥳👏

🏒 Naša reprezentacija u hokeju na ledu izborila je plasman u viši rang nakon što je na Svjetskom prvenstvu divizije IIA ostvarila svih pet pobjeda i osvojila 🥇.

Dečki, čestitke! ❤️🤍

📸 Lidija Lazic

Trijumf hrvatskih hokejaša u Beogradu! 🥳👏 🏒 Naša reprezentacija u hokeju na ledu izborila je plasman u viši rang nakon što je na Svjetskom prvenstvu divizije IIA ostvarila svih pet pobjeda i osvojila 🥇. Dečki, čestitke! ❤️🤍 📸 @photobylidija

Slavimo senzacionalni uspjeh s Europskog veslačkog prvenstva 😍🥳

Ivana i Josipa Jurković su osvojile 🥉 u dvojcu bez kormilara u mađarskom Szegedu 👏. Za sestre je to prva seniorska medalja s velikog natjecanja.

Čestitamo, ponosni smo na vas! ❤️🤍

Slavimo senzacionalni uspjeh s Europskog veslačkog prvenstva 😍🥳 Ivana i Josipa Jurković su osvojile 🥉 u dvojcu bez kormilara u mađarskom Szegedu 👏. Za sestre je to prva seniorska medalja s velikog natjecanja. Čestitamo, ponosni smo na vas! ❤️🤍

Imamo ime još jednog jedriličara koji će 🇭🇷 predstavljati u Parizu 🔥👏

Imamo ime još jednog jedriličara koji će 🇭🇷 predstavljati u Parizu 🔥👏 ⛵ Filip Jurišić bit će naš adut u klasi ILCA 7. On je svoje prve Olimpijske igre izborio tako što je na regati u Hyeresu nadmašio Tončija Stipanovića, dvostrukog osvajača olimpijskog srebra. Čestitke! ❤️🤍

Slavimo dvije medalje s Europskog prvenstva u Zagrebu u judu! 😍🥳

Barbara Matić, dvostruka svjetska prvakinja, napokon je stigla do europskog 🥇 (-70 kg).

U istoj kategoriji sjajna je bila i Lara Cvjetko koja se okitila 🥉. Čestitamo! ❤️🤍

📸 Damir Senčar/Hina

Slavimo dvije medalje s Europskog prvenstva u Zagrebu u judu! 😍🥳 Barbara Matić, dvostruka svjetska prvakinja, napokon je stigla do europskog 🥇 (-70 kg). U istoj kategoriji sjajna je bila i Lara Cvjetko koja se okitila 🥉. Čestitamo! ❤️🤍 📸 Damir Senčar/Hina

Slavimo prvu medalju s prestižne jedriličarske regate u francuskom Hyeresu! 🥳

Palma Čargo, koja će nastupiti na Olimpijskim igrama u Parizu, osvojila je 🥉 u windsurfingu te je tako potvrdila dobru formu. Čestitamo ❤️🤍

📸 @ Sailing Energy / Semaine Olympique Française

Slavimo prvu medalju s prestižne jedriličarske regate u francuskom Hyeresu! 🥳 Palma Čargo, koja će nastupiti na Olimpijskim igrama u Parizu, osvojila je 🥉 u windsurfingu te je tako potvrdila dobru formu. Čestitamo ❤️🤍 📸 @ Sailing Energy / Semaine Olympique Française

U okviru Erasmus+ projekta održan je okrugli stol o izazovima s kojima se žene suočavaju u postizanju visokih pozicija u sportskim organizacijama te o načinima povećanja njihove uključenosti.