Daca (@daca148daniela) 's Twitter Profile
Daca

@daca148daniela

ID: 1287003703

calendar_today21-03-2013 21:20:54

6,6K Tweet

1,1K Followers

2,2K Following

Dobar Loš Vučić (@asomakumbrother) 's Twitter Profile Photo

kaže Vucic “blokaderi prodali sve srpske mlekare…” jbt on prodao Arapima PKB sa 40.000 hektara i 20.000 muznih krava za cenu nekoliko stanova u Beogradu na vodi

Krstan 🇷🇸 (@finansistaa) 's Twitter Profile Photo

Žaklina Tatalović Gospodje koje “spontano” hodaju uopšte nisu iz Novog Sada. Došle su iz sela Novi Kozarci (Banat) jedna se preziva Mirić a druga Makivić. I njihovu decu je trenutno sramota šta rade! Ko misli da lažem neka se javi. 😀

Aleksandar Karisik (@sasakarisik) 's Twitter Profile Photo

‼️HITNO! MOLBA ZA POMOĆ! RT!!Našoj saborkinji je HITNO potrebna pomoć! Bori se protiv tumora grlića materice. Mora do petka da sakupi 16000€ za prvu dozu leka. Cela terapija je 38000. Žiro račun: 340-0032246213-70 Erste banka Branka Pavković Nema malih iznosa,samo veliko srce!

‼️HITNO! MOLBA ZA POMOĆ! RT!!Našoj saborkinji je HITNO potrebna pomoć! Bori se protiv tumora grlića materice. Mora do petka da sakupi 16000€ za prvu dozu leka. Cela terapija je 38000.
Žiro račun: 340-0032246213-70
Erste banka Branka Pavković 
Nema malih iznosa,samo veliko srce!
Maja (@majal148) 's Twitter Profile Photo

Moj otac Ratko se bori sa teškim oblikom raka. Operacija, zračenje i hemoterapije nisu dale rezultate. Jedina terapija koja pokazuje poboljšanja je ciljana terapija, ali ona zahteva sredstva koja ne možemo sami da obezbedimo. Svaka pomoć ili deljenje poruke znači mnogo. Hvala

Moj otac Ratko se bori sa teškim oblikom raka. Operacija, zračenje i hemoterapije nisu dale rezultate. Jedina terapija koja pokazuje poboljšanja je ciljana terapija, ali ona zahteva sredstva koja ne možemo sami da obezbedimo.
Svaka pomoć ili deljenje poruke znači mnogo. Hvala
pazarJesvijet (@pazarjesvijet) 's Twitter Profile Photo

ко може нека уплати, ко не може нека рт. Наше мало некоме пуно. ❤️ Ако је драги Бог дао лек, онда је дао и људе да помогну.

N e l a (@sanelajs) 's Twitter Profile Photo

Snajka počela da radi tetovaže. Razočarana jer joj reklama slabo ide. Rekoh, daj da ja reklamiram na ovoj mreži. Ovde je ekipa i familija. Nema ljubomornih. Ko želi - može RT. Ko ne želi - od Boga mu zdravlje. Beograd.

Snajka počela da radi tetovaže.
Razočarana jer joj reklama slabo ide.
Rekoh, daj da ja reklamiram na ovoj mreži.
Ovde je ekipa i familija.
Nema ljubomornih.
Ko želi - može RT.
Ko ne želi - od Boga mu zdravlje.
Beograd.
Nefertiti (@nefertiti1977) 's Twitter Profile Photo

Autobus 78, jutros, 05.03. oko 8 sati,stanica Autokomanda, nadjena kesa sa vunenim carapama i jos nekim sitnicama. Molim vas delite, ovo je neka baka ili deka, posli kod lekara ili unuka.

Stolar Mile (@stolarmile) 's Twitter Profile Photo

Dragi prijatelji, molim vas da obratimo pažnju na Dušana Dinića iz Niša i njegovog oca Tomislava. Dušan je teško bolestan dečak koji živi samo sa svojim ocem. Majka ih je napustila, a otac je uz njega 24 sata dnevno, jer dete zahteva stalnu negu. Zbog toga ne može ni da radi.

Dragi prijatelji,
molim vas da obratimo pažnju na Dušana Dinića iz Niša i njegovog oca Tomislava.
Dušan je teško bolestan dečak koji živi samo sa svojim ocem. Majka ih je napustila, a otac je uz njega 24 sata dnevno, jer dete zahteva stalnu negu. Zbog toga ne može ni da radi.
Lepa Janja (@lepajanja24) 's Twitter Profile Photo

E ova Janja iz Kragujevca je stvarno lepa! ❤️ I treba joj naša pomoć!!! ❤️ Delite, šaljite poruke.... Možemo mi to! 💪❤️

E ova Janja iz Kragujevca je stvarno lepa! ❤️
I treba joj naša pomoć!!! ❤️
Delite, šaljite poruke....
Možemo mi to! 💪❤️
Ana Pavlovic (@anapavlovic16) 's Twitter Profile Photo

Tviter familijo, može li pomoć? Ovaj "eminentni" vlasnik kafane poziva na hapšenje ćerki Zlatka Kokanovića. Hajde svi da prijavimo profil i da mu se ugasi nalog. RT!

Tviter familijo, može li pomoć? Ovaj "eminentni" vlasnik kafane poziva na hapšenje ćerki Zlatka Kokanovića. Hajde svi da prijavimo profil i da mu se ugasi nalog. RT!