Με ακούς κάθε Παρασκευή στις 8μμ ώρα Ελλάδας & 6μμ ώρα Αγγλίας 🔴 ζωντανά στο official ελληνικό ραδιόφωνο του Λονδίνου - MGR My Greek Radio 📻🎙🏆

24,3K Tweets

5,3K Followers

1,6K Following

Ηellenic Olympic Committee(@HellenicOlympic) 's Twitter Profile Photo

🥇Aπίστευτος, μοναδικός, καταπληκτικός! Ο Λευτέρης Πετρούνιας αναδείχθηκε για 7η φορά πρωταθλητής Ευρώπης στους κρίκους
🏆Εγινε ο μοναδικός σπεσιαλίστας στην ιστορία των Ευρωπαϊκών Πρωταθλημάτων Ενόργανης Γυμναστικής, από το 1955 που φτάνει σε ένα τέτοιο απίστευτο ρεκόρ!

🥇Aπίστευτος, μοναδικός, καταπληκτικός! Ο Λευτέρης Πετρούνιας αναδείχθηκε για 7η φορά πρωταθλητής Ευρώπης στους κρίκους 🏆Εγινε ο μοναδικός σπεσιαλίστας στην ιστορία των Ευρωπαϊκών Πρωταθλημάτων Ενόργανης Γυμναστικής, από το 1955 που φτάνει σε ένα τέτοιο απίστευτο ρεκόρ!
account_circle

🥇 Xρυσό μετάλλιο η καταπληκτική Αλεξάνδρα Εφραίμογλου στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα στο Τραμπολίνο στο Γκιμαράες της Πορτογαλίας
💪 Πήρε την πρώτη θέση στον Ακροβατικό Διάδρομο Γυναικών 👏👏👏 Πολλά συγχαρητήρια Aλεξάνδρα

🥇 Xρυσό μετάλλιο η καταπληκτική Αλεξάνδρα Εφραίμογλου στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα στο Τραμπολίνο στο Γκιμαράες της Πορτογαλίας 💪 Πήρε την πρώτη θέση στον Ακροβατικό Διάδρομο Γυναικών 👏👏👏 Πολλά συγχαρητήρια Aλεξάνδρα #TeamHellas #gymnastics #trampoline
Panagiotis Balalas(@PBalalas) 's Twitter Profile Photo

Τελικά, δύο πράγματα μας καθορίζουν.

Η υπομονή μας όταν δεν έχουμε απολύτως τίποτα και η συμπεριφορά μας όταν έχουμε τα πάντα.

🥇 Παγκόσμια Πρωταθλήτρια στην καλλιτεχνική κολύμβηση η συγκλονιστική Ευαγγελία Πλατανιώτη
💪 Πήρε την πρώτη θέση στον τελικό του Τεχνικού Σόλο, στο Παγκόσμιο της Ντόχα
👏👏👏 Πολλά συγχαρητήρια Eυαγγελία

🥇 Παγκόσμια Πρωταθλήτρια στην καλλιτεχνική κολύμβηση η συγκλονιστική Ευαγγελία Πλατανιώτη 💪 Πήρε την πρώτη θέση στον τελικό του Τεχνικού Σόλο, στο Παγκόσμιο της Ντόχα 👏👏👏 Πολλά συγχαρητήρια Eυαγγελία #TeamHellas #artisticswimming #gold #Doha2024
ΕΛΛΑΔΑ 24(@ellada24) 's Twitter Profile Photo

Κορακάκη: Ποδαρικό στο 2024 με χρυσό στη Σλοβενία
ellada24.gr/athlitika/2024…

Κορακάκη: Ποδαρικό στο 2024 με χρυσό στη Σλοβενία ellada24.gr/athlitika/2024…

Εχτές τα έφερα στο γραφείο, σήμερα το σακουλάκι σχεδόν άδειο. Κολυμπηθρόξυλο δεν άφησαν. Κοίτα να δεις που τα ελληνικά shoκολατάκια έχουν τέτοια πέραση στους Βρετανούς... 🍫

Συγκλονιστικός, μοναδικός, υπέροχος! Ο Λευτέρης Πετρούνιας κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα γυμναστικής στην Αμβέρσα και εξασφάλισε την πρόκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού. Σε ευχαριστούμε για όλα Petrounias Eleftherios

Συγκλονιστικός, μοναδικός, υπέροχος! Ο Λευτέρης Πετρούνιας κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα γυμναστικής στην Αμβέρσα και εξασφάλισε την πρόκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού. Σε ευχαριστούμε για όλα @Petrounias_E #ΤeamHellas #Petrounias

Έχω ζήσει Fame Story με τιτανομέγιστο Αντώνη Βαρδή στην κριτική επιτροπή.
Και όχι Light.
Θα σέβεστε.

🇬🇷

🥇 στο Ελεύθερο Ντουέτο του Παγκοσμίου πρωταθλήματος Καλλιτεχνικής Κολύμβησης Παίδων / Κορασίδων από τις καταπληκτικές Εστέλλα Καραμανίδου και Βασιλική Θάνου, αφήνοντας πίσω Ιαπωνία και ΗΠΑ. Συγχαρητήρια κορίτσια 👏👏👏 #TeamHellas 🇬🇷 #Synchronized #Gold

📷 Eurokinissi

🥇Aπίστευτος, μοναδικός, εκπληκτικός! Ο Μίλτος Τεντόγλου είναι Πρωταθλητής Κόσμου κατακτώντας το χρυσό στο τελευταίο άλμα με 8.52 🇬🇷🇬🇷🇬🇷 #Tentoglou #TeamHellas #Gold 📷 Eurokinissi

Πρωταθλητής του κόσμου ο Αντώνης Τσαπατάκης και στο Μάντσεστερ 🇬🇷
ellada24.gr/athlitika/2023…

Πρωταθλητής του κόσμου ο Αντώνης Τσαπατάκης και στο Μάντσεστερ 🇬🇷 ellada24.gr/athlitika/2023…