Gənc Mühasiblər İctimai Birliyi (@gmib_az) 's Twitter Profile Photo
Gənc Mühasiblər İctimai Birliyinin layihəsinin icrası davam edir Gənc Mühasiblər İctimai Birliyinin “Kiçik və Orta Sahibkarlıq mühasibləri üçün Peşəkar Mühasib Sertifikatı ilə bağlı maarifləndirici tədbirlərin təşkili” layihəsinin icrası davam edir.
Gənc Mühasiblər İctimai Birliyinin layihəsinin icrası davam edir
Gənc Mühasiblər İctimai Birliyinin “Kiçik və Orta Sahibkarlıq mühasibləri üçün Peşəkar Mühasib Sertifikatı ilə bağlı maarifləndirici tədbirlərin təşkili” layihəsinin icrası davam edir.
Dövlət İmtahan Mərkəzi maliyyə və mühasibatlıq sahəsindəki tədris mərkəzləri və peşəkar mühasib təşkilatları ilə rəsmi əməkdaşlığa başlayıb.
bp-nin maliyyə dəstəyi ilə həyata keçirilən Gənc Mühasiblər İctimai Birliyinin Maliyyə Təlim və Təcrübə Mərkəzinin “Cəmiyyətin həssas qrupları arasında məşğulluğun dəstəklənməsi” layihəsi çərçivəsində təlimlər davam edir.
21.04.2022 - ci il tarixində USAID Özəl Sektorun İnkişafı Layihəsi (PSA) çərçivəsində “Qadınların İqtisadi Gücləndirilməsi / Azərbaycanda uğurlu iş qadınları tərəfindən imkanlar, çətinliklər, öyrənilmiş dərslər” adlı tədbir həyata keçirilmişdir.
Aprelin 22-də #Şuşa şəhərində Dünya Azərbaycanlılarının V Qurultayı işə başlayıb. Azərbaycan Respublikasının Prezidenti Ilham Aliyev İlham Əliyev tədbirdə çıxış edib.
Aprelin 22-də #Şuşa şəhərində Dünya Azərbaycanlılarının V Qurultayı işə başlayıb. Azərbaycan Respublikasının Prezidenti <a href="/presidentaz/">Ilham Aliyev</a> İlham Əliyev tədbirdə çıxış edib.
Gənc Mühasiblər İctimai Birliyinin Azərbaycan Respublikasının Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Agentliyinin maliyyə yardımı ilə “Kiçik və Orta Sahibkarlıq mühasibləri üçün Peşəkar Mühasib Sertifikatı ilə bağlı maarifləndirici tədbirlərin təşkili” layihəsi keçirilir.
Gənc Mühasiblər İctimai Birliyinin layihəsinin icrası yekunlaşdı Gənc Mühasiblər İctimai Birliyinin “Kiçik və Orta Sahibkarlıq mühasibləri üçün Peşəkar Mühasib Sertifikatı ilə bağlı maarifləndirici tədbirlərin təşkili” layihəsinin icrası davam edir.