Czy ktoś ma na jutro pożyczyć statyw do telefonu? Taki wysoki. Najlepiej dwa. Niestety, moje zostały na stadionie 🤦🏻‍♀️

Odwdzięczę się burgerkiem!

account_circle
Wisła Kraków(@WislaKrakowSA) 's Twitter Profile Photo

To już ostatnia szansa na finałowe zakupy! Official Fanshop zaprasza dzisiaj (1.05) w godz. 9.00-12.00!

❗️Kibice, którzy nie mają jeszcze swoich pakietów na mecz , będą mieli możliwość odbioru w dniu meczu (2.05) w godz. 10-15 przed PGE Narodowy w wiślackiej strefie.

To już ostatnia szansa na finałowe zakupy! Official Fanshop zaprasza dzisiaj (1.05) w godz. 9.00-12.00! ❗️Kibice, którzy nie mają jeszcze swoich pakietów na mecz #POGWIS, będą mieli możliwość odbioru w dniu meczu (2.05) w godz. 10-15 przed @PGENarodowy w wiślackiej strefie.
MarcinPerez(@_Marcin_Perez_) 's Twitter Profile Photo

A to widowisko zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:2, chociaż do przerwy wynik był 0:1 dla gości! Klasyczny łamak!😎 Sprawa spadku nadal nie rozstrzygnięta...😉

Michał(@MichalDobry80) 's Twitter Profile Photo

⚠️Uwaga,Uwaga⚠️
SZYBKA AKCJA LICYTACJA❗️

Podwójna wejściówka na lożę VIP GOLD na jutrzejszy mecz Wisła Kraków z TS Podbeskidzie S.A.‼️
Oglądaj mecz w komfortowych warunkach🤗
Licytujemy pod postem.Koniec licytacji 26.04 godz. 12:00⏰
Dochód z licytacji na dzieciaki ze świetlicy DOM w Gaju.

⚠️Uwaga,Uwaga⚠️ SZYBKA AKCJA LICYTACJA❗️ Podwójna wejściówka na lożę VIP GOLD na jutrzejszy mecz @WislaKrakowSA z @TSP_SA‼️ Oglądaj mecz w komfortowych warunkach🤗 Licytujemy pod postem.Koniec licytacji 26.04 godz. 12:00⏰ Dochód z licytacji na dzieciaki ze świetlicy DOM w Gaju.