25,25K Tweet

1,1K Followers

402 Following

Wojciech Nowakowski (@wojnow_sport) 's Twitter Profile Photo

Auć! Zwłaszcza że na dziś dumnie zapowiadany Youtube WSL świeci pustkami. Niby jest czas do piątku (ok. 48 godzin), ale mi kiedyś ktoś mądry w tych sprawach tłumaczył, że to powinno wskakiwać z mniej więcej 3-dniowym wyprzedzeniem. W Viaplay zatem została niemiecka (3 mecze

A ktoś to pokaże? Bo tak się chwalimy, jaki to wspaniały awans, mówimy o promowaniu piłki kobiecej, a tymczasem... Misja TVP SPORT? Misja PZPN? Misja lądowania na Marsie brzmi bardziej realnie w tych okolicznościach! A domyślam się, że cokolwiek by FIFA nie odpie... tzn.

Popieprzony remis z Werderem, wymeczone 1:0 z Jeną, a dziś ten koncert strzelecki... I teraz nie wiem, czy to Fiorentina nie jest na poziomie Herthy - tylko co by robiła w tym miejscu?

Plan transmisji w📺 Golf Zone: 🕛czwartek, piątek - 12-15 🕑sobota, niedziela - 14-17 LET's do it! 🎙️ #RaiseOurGame | #LaSellaOpen

Kwoty kwotami, ale na jakiej podstawie są one wypłacane? Czy umowa zawarta została w zgodzie choćby ze statutem? Zachowana została zasada reprezentacji? A może sam ze sobą ją podpisał?

W północnokoreańskiej telewizji nastąpił typowy błąd w matrixie - przekażą prawdę. Nie wiem, czy podołają. No - mogą podać oczywiście 5:0...

Drugi weekend Tauron Ligi Hokeja Kobiet za nami! Wyniki (polskihokej.eu/plhokej-stats/…): 🗓️sobota, 14 września Kojotki Naprzód Janów-Cracovia 11:1 🥅Kojotki: Weronika Huchel (2), Karolina Churas (2), Natalia Wańczuk (2), Małgorzata Zakrzewska, Sylwia Łaskawska, Martyna Bojanów,

Od dołka nr 6 realizator zdecydował się ją pokazywać. Dzięki czemu zobaczyliśmy piękne up and down na 7. Trwa druga połowa rundy 2., kilka zawodniczek ma szansę, żeby dobić na wysokie miejsca, ale jest szansa, że jutro Polkę będziemy oglądać częściej w transmisji - od 14:00 na

1. minuta 1. połowy - Ewelina strzela gola! 1. minuta 2. połowy - Ewelina strzela gola! "Jaka szkoda, że państwo tego nie widzą!" - DAZN? - Co? - ...