17,7K Tweets

4,6K Followers

1,2K Following

PDK LIVE(@PodkarpacieLIVE) 's Twitter Profile Photo

Zaległe czwartoligowe derby pomiędzy Polonią Przemyśl a JKS-em Jarosław dla gości. Zdecydował gol Oliwiera Pilcha z 81. minuty.

POLONIA PRZEMYŚL - JKS JAROSŁAW 0-1

Zaległe czwartoligowe derby pomiędzy Polonią Przemyśl a JKS-em Jarosław dla gości. Zdecydował gol Oliwiera Pilcha z 81. minuty. POLONIA PRZEMYŚL - JKS JAROSŁAW 0-1 fot. Dominik Budzowski / JKS Jarosław
account_circle

Kamil Kiereś nie poprowadzi PGE FKS Stal Mielec w najbliższym ligowym meczu z Jagiellonia 💛❤️. Wszystko z powodu czwartej żółtej kartki, którą zobaczył w ostatnim spotkaniu z Legią Warszawa

Kamil Kiereś nie poprowadzi @FksStalMielec w najbliższym ligowym meczu z @Jagiellonia1920. Wszystko z powodu czwartej żółtej kartki, którą zobaczył w ostatnim spotkaniu z Legią Warszawa

Innpro ROW Rybnik nie pozostawił złudzeń i pewnie pokonał Texom Stal Rzeszów 49-40 w zaległym meczu 2. kolejki 2 Matalkas Ekstraligi 👇
podkarpacielive.pl/pl/wydarzenia/…

Texom Stal Rzeszów(@h69speedway) 's Twitter Profile Photo

Dziękujemy za niesamowitą frekwencję kibicom obu drużyn 🤩

Pełne trybuny jak za dawnych lat ogromnie cieszą 🤍💙

📸 MadMedia Rzeszów

Dziękujemy za niesamowitą frekwencję kibicom obu drużyn 🤩 Pełne trybuny jak za dawnych lat ogromnie cieszą 🤍💙 📸 MadMedia Rzeszów #METALKAS2Ekstraliga #RZEKRO #Speedway

Pogoń-Sokół Lubaczów w weekend wygrała szósty mecz z rzędu i zaczyna się zadomawiać na szczycie 4 ligi podkarpackiej 🔥🫡

Najpoważniejszy kandydat do awansu do 3 ligi, gr. IV? 🔝

Pogoń-Sokół Lubaczów w weekend wygrała szósty mecz z rzędu i zaczyna się zadomawiać na szczycie 4 ligi podkarpackiej 🔥🫡 Najpoważniejszy kandydat do awansu do 3 ligi, gr. IV? 🔝 #pilkanozna #sport #4liga #3liga