Boğaçhan Karatepe(@BogachanK) 's Twitter Profileg
Boğaçhan Karatepe

@BogachanK

Beşiktaş JK Denetim Kurulu Üyesi @AydinlikBJK | BJK Koleji Mezunu @unibjkcom | Nestlé Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü | Kemaliye / Bodrum

ID:99747511

calendar_today27-12-2009 17:33:07

7,6K Tweet

893 Takipçi

997 Takip Edilen

Follow People
Aydınlık Beşiktaş(@AydinlikBJK) 's Twitter Profile Photo

Denetim Kurulumuz, 2023 yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı’na katıldı. Toplantıda konuşma yapan Başkanımız Gökhan Tiryaki , kulübümüzün finansal durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Denetim Kurulumuz, 2023 yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı’na katıldı. Toplantıda konuşma yapan Başkanımız @GokhanTiryaki , kulübümüzün finansal durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. #AydınlıkBeşiktaş
account_circle
Gökhan Tiryaki(@GokhanTiryaki) 's Twitter Profile Photo

Beşiktaş JK Denetim Kurulu olarak katıldığımız, 2023 yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda, ekip arkadaşlarımla hazırladığımız denetim kurulu raporumuzu sunduk. Bizi dinleyen, görüşlerini ileten herkese teşekkür ederiz.

Beşiktaş JK Denetim Kurulu olarak katıldığımız, 2023 yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda, ekip arkadaşlarımla hazırladığımız denetim kurulu raporumuzu sunduk. Bizi dinleyen, görüşlerini ileten herkese teşekkür ederiz. #Beşiktaş
account_circle
Sporx(@sporx) 's Twitter Profile Photo

Denetleme Kurulu Başkanı Gökhan Tiryaki, Beşiktaş'ın 31 Aralık 2022 itibarıyla net borcunun 5 milyar 752 milyon 843 bin 261 lira olduğunu açıkladı.

account_circle
Aydınlık Beşiktaş(@AydinlikBJK) 's Twitter Profile Photo

Çanakkale Zaferimizin 108. yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bu vatan uğruna göğsünü siper eden şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz.

Çanakkale Zaferimizin 108. yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bu vatan uğruna göğsünü siper eden şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. #ÇanakkaleGeçilmez
account_circle
Aydınlık Beşiktaş(@AydinlikBJK) 's Twitter Profile Photo

Başarıları, azimleri, zor zamanlarda bir şefkatle yardıma uzanan elleri…

Emekleriyle hayatın her alanında yer alan kadınların “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” kutlu olsun.

Başarıları, azimleri, zor zamanlarda bir şefkatle yardıma uzanan elleri… Emekleriyle hayatın her alanında yer alan kadınların “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” kutlu olsun.
account_circle
Boğaçhan Karatepe(@BogachanK) 's Twitter Profile Photo

Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.   Mustafa Kemal Atatürk Gençlik ne derse o olacak. Gençlere güvenin.

account_circle
Gökhan Tiryaki(@GokhanTiryaki) 's Twitter Profile Photo

Büyük Beşiktaş taraftarının bir ferdi olarak, camiamızı bir bütün halinde korumak hepimizin asli görevidir.

Hep birlikte daha güçlüyüz.

account_circle
Gökhan Tiryaki(@GokhanTiryaki) 's Twitter Profile Photo

Ülkemizin yaşadığı zor günlerde kulübümüze ve taraftarımıza yapılan saldırılar kabul edilemez. Biz sadece bir spor kulübü değil taraftarıyla bütün bir aileyiz. Şanlı tarihimizde inşa ettiğimiz birliktelik asla bozulmadı, asla bozulmayacaktır.

account_circle
Özgür Şentürk(@OzgSenturk1903) 's Twitter Profile Photo

2017 yılındaki Gökhan Tiryaki ve Kerem Akbas ile yaptığımız çalışma notlarına baktım. BJK stadını kendisi yapmıştır. Kamu sponsorluk bedeli karşılığında toplam maliyetin % 10'unu bile vermemiştir. Üstelik bu bedel 10 yıl için ödenmiş yani bedavaya gelmiştir.

2017 yılındaki @GokhanTiryaki ve @kakbas ile yaptığımız çalışma notlarına baktım. BJK stadını kendisi yapmıştır. Kamu sponsorluk bedeli karşılığında toplam maliyetin % 10'unu bile vermemiştir. Üstelik bu bedel 10 yıl için ödenmiş yani bedavaya gelmiştir.
account_circle
Emre ÇAYLAN(@caylanemre82) 's Twitter Profile Photo

Beşiktaş JK ‘ımızın Denetleme Kurulu Başkanı
Sn Gökhan Tiryaki ve Denetleme Kurulu Üyesi Sn Boğaçhan Karatepe ile
Güzel Kızım ElisaÇaylan’ı tanıştırdık🖤🤍♥️🦅🦅🦅

@Besiktas ‘ımızın Denetleme Kurulu Başkanı Sn @GokhanTiryaki ve Denetleme Kurulu Üyesi Sn @BogachanK ile Güzel Kızım ElisaÇaylan’ı tanıştırdık🖤🤍♥️🦅🦅🦅
account_circle
Boğaçhan Karatepe(@BogachanK) 's Twitter Profile Photo

Ülkece gündemimiz deprem ve umarım depreme dirençli kentler inşa edene kadar tek gündem deprem olmaya devam eder. Deprem öncesi önlemler, deprem anında ve sonrasında yapılması gerekenlerle ilgili yaptığımız yayınla bizi bilgilendiren Prof. Dr. Naci Görür hocama teşekkür ederim.

Ülkece gündemimiz deprem ve umarım depreme dirençli kentler inşa edene kadar tek gündem deprem olmaya devam eder. Deprem öncesi önlemler, deprem anında ve sonrasında yapılması gerekenlerle ilgili yaptığımız yayınla bizi bilgilendiren @nacigorur hocama teşekkür ederim.
account_circle