popgek 🍿🎅🎄 (@popgek )

popgek 🍿🎅🎄

Bio Filmler, diziler ve oyunlar hakkındaki en güncel haberler @popgek'te. Yedek hesap: @popgekcom 📧 İletişim için: [email protected] 💵https://t.co/lJRR3EHWHr
Konum letterboxd: @popgek
Tweetler 13,8K
Takipçiler 8,1K
Takip ettikleri 39
Hesap açılış 17-07-2018 11:31:15
ID 1019182739742973952

Twitter Web App : Andrew Garfield, Spider-Man: No Way Home filmindeki kostümünün The Amazing Spider-Man 2 filmindeki kostüm olduğunu doğruladı.

'Kostümüm hala oluyor, tabii şekle girmek için antrenörümle biraz çalışmam gerekti. O konuda baya gergindim.'

Twitter for Android : Robert Pattinson'ın başrolünde olduğu 'den kısa bir tanıtım yayınlandı.

Twitter for Android : Andrew Garfield ve Robin de Jesus'un setinde ‘No More’ şarkısıyla dans provası yaptıkları bir video yayınlandı.

Twitter for Android : İki Ana de Armas hayranı, 2019 yılında yayınlanan Yesterday filmini oyuncuyu izlemek için kiralayıp, filmin son versiyonunda oyuncunun olmadığını görünce Universal'a dava açtı.

Fragmanda Ana de Armas'ın gösterilip filmde olmadığını söyleyen fanlar, stüdyodan $5M talep ediyor.

Twitter Web App : Daredevil, Netflix'te final vermesinin 3 yıl ardından Spider-Man: No Way Home ve Hawkeye'ın etkisiyle Amerika'da haftanın en çok izlenen dizileri listesine 8. sıradan giriş yaptı.

Twitter Web App : Andrew Garfield, The Eyes of Tammy Faye filminde Jim Bakker'ı canlandırmanın kendisi için acı verici ve çok rahatsız edici olduğunu dile getirdi.

Hakkında tecavüz iddiaları bulunan Bakker, televizyonda vaazlar vererek topladığı bağışları üzerine geçirmesi nedeniyle tutuklanmıştı

Twitter Web App : Başrolünde Robert Downey Jr'ın yer aldığı The Sympathizer dizisinin çekimlerine haziran ayında başlanması planlanıyor.

A24 tarafından aynı adlı Pulitzer ödüllü romandan uyarlanacak olan dizide RDJ birden fazla rolü üstlenecek. Dizi, HBO üzerinden izleyiciyle buluşacak.