Sağlık-Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanlığı(@istanbulsaglk1) 's Twitter Profileg
Sağlık-Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanlığı

@istanbulsaglk1

Mutlu Çalışan, Güçlü Türkiye 0 (212) 584 3030 - 0506 854 9898
[email protected]

ID:1195351157973143553

linkhttp://istanbulsagliksen.org.tr/ calendar_today15-11-2019 14:42:15

1,1K Tweets

534 Followers

188 Following

SAĞLIK-SEN(@sagliksen) 's Twitter Profile Photo

Zor şartlar altında yoğun tempo ile fedakârca hizmet veren diş teknisyenleri ve teknikerlerinin, 6 Aralık Diş Protez Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü kutlu olsun.

Zor şartlar altında yoğun tempo ile fedakârca hizmet veren diş teknisyenleri ve teknikerlerinin, 6 Aralık Diş Protez Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü kutlu olsun. #DişProtez
account_circle
Zafer Caner 🇹🇷(@ZaferCaner10) 's Twitter Profile Photo

İstanbul Küçükçekmece Adsh yöneticilerini ve çalışanlarımızı ziyaret ederek 6 Aralık Diş Protez Teknikerleri ve Teknisyenlerimizin günlerini kutladık. Arkadaşlarımıza meslek hayatlarında başarılar dileriz.

İstanbul Küçükçekmece Adsh yöneticilerini ve çalışanlarımızı ziyaret ederek 6 Aralık Diş Protez Teknikerleri ve Teknisyenlerimizin günlerini kutladık. Arkadaşlarımıza meslek hayatlarında başarılar dileriz. #SağlıkSenİstanbul1NoluŞubeBaşkanlığı
account_circle
Zafer Caner 🇹🇷(@ZaferCaner10) 's Twitter Profile Photo

İlimiz ve çevre illerimizden gelen tüm şube başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine, fedakar işyeri temsilci çalışma arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz. Hayırlı olsun. SAĞLIK-SEN

account_circle
Zafer Caner 🇹🇷(@ZaferCaner10) 's Twitter Profile Photo

Sağlık-Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanlığı Aralık ayı İl Divan Toplantımızı ve Teşkilat Eğitim Programımızı verimli bir şekilde gerçekleştirdik.
Toplantılarımıza katılan Sağlık-Sen Genel Başkan Vekilimiz Durali Baki, Gn. Başk. Yard. Yasin Barutçu,

Sağlık-Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanlığı Aralık ayı İl Divan Toplantımızı ve Teşkilat Eğitim Programımızı verimli bir şekilde gerçekleştirdik. Toplantılarımıza katılan Sağlık-Sen Genel Başkan Vekilimiz Durali Baki, Gn. Başk. Yard. Yasin Barutçu,
account_circle
Zafer Caner 🇹🇷(@ZaferCaner10) 's Twitter Profile Photo

Sağlık-Sen İstanbul Şubeleri olarak bugün Sağlıkçı Birliği | 🇹🇷’nin uzman ekibiyle birlikte 1000’den fazla atama bekleyen meslektaşımıza ücretsiz tercih desteği verdik.
Genç meslektaşlarımızın da yegane yoldaşı SAĞLIK-SEN’dir.
Atandıklarında yeniden görüşmek üzere, bahtları açık olsun

Sağlık-Sen İstanbul Şubeleri olarak bugün @SaglikciBirligi’nin uzman ekibiyle birlikte 1000’den fazla atama bekleyen meslektaşımıza ücretsiz tercih desteği verdik. Genç meslektaşlarımızın da yegane yoldaşı SAĞLIK-SEN’dir. Atandıklarında yeniden görüşmek üzere, bahtları açık olsun
account_circle
Zafer Caner 🇹🇷(@ZaferCaner10) 's Twitter Profile Photo

KamuDışıASÇ KadroKapsamına

kesinlikle dahil edilmelidir…

424 binden fazla çalışan için yapılan ve büyük bir memnuniyet oluşturan kadro düzenlemesi, 3600 kişiden oluşan kamu dışı aile sağlığı çalışanından esirgenmemelidir. @CSGBakanligi @SaglikBakanligi

account_circle
Sağlık-Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanlığı(@istanbulsaglk1) 's Twitter Profile Photo

Sağlık Bakanlığı’na yapılacak olan 31.183 kişilik atama için Sağlık-Sen İstanbul Şubeleri olarak ÜCRETSİZ tercih danışmanlığı desteği veriyoruz.
Sağlıkçı Birliği | 🇹🇷’nin uzman ekibiyle birlikte tercih sürecinde meslektaşlarımızın yanında olacağız.
Zafer Caner 🇹🇷

Sağlık Bakanlığı’na yapılacak olan 31.183 kişilik atama için Sağlık-Sen İstanbul Şubeleri olarak ÜCRETSİZ tercih danışmanlığı desteği veriyoruz. @SaglikciBirligi’nin uzman ekibiyle birlikte tercih sürecinde meslektaşlarımızın yanında olacağız. @ZaferCaner10
account_circle
Ali YALÇIN(@_aliyalcin_) 's Twitter Profile Photo

Mücadelemiz Sonuç Verdi
Hayırlı Uğurlu Olsun

227 bin olan ve 3+1 modeline göre istihdam edilen sözleşmeli öğretmenler, sağlık personeli,din görevlileri de süre aranmaksızın hemen kadroya geçecek.

Sn.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a,Sn.Bakanımız Vedat Bilgin’e çok teşekkür ediyorum.

Mücadelemiz Sonuç Verdi Hayırlı Uğurlu Olsun 227 bin olan ve 3+1 modeline göre istihdam edilen sözleşmeli öğretmenler, sağlık personeli,din görevlileri de süre aranmaksızın hemen kadroya geçecek. Sn.Cumhurbaşkanımız @RTErdogan’a,Sn.Bakanımız @vedatbilgn’e çok teşekkür ediyorum.
account_circle
Zafer Caner 🇹🇷(@ZaferCaner10) 's Twitter Profile Photo

Sağlık hizmeti sunumunda önemli görevleri olan 29 Kasım Tıbbi Sekreterler Günü dolayısıyla kurumlarımızda kutlamalarımızı gerçekleştirdik. Kendilerine meslek hayatlarında başarılar dileriz.

Sağlık hizmeti sunumunda önemli görevleri olan #TıbbiSekreterlerimizin 29 Kasım Tıbbi Sekreterler Günü dolayısıyla kurumlarımızda kutlamalarımızı gerçekleştirdik. Kendilerine meslek hayatlarında başarılar dileriz. #SağlıkSenİstanbul1NoluŞubeBaşkanlığı
account_circle
Zafer Caner 🇹🇷(@ZaferCaner10) 's Twitter Profile Photo

Sn.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a,Sn.Bakanımız Vedat Bilgin’e çok teşekkür ederiz.

Bundan sonra kamuda sözleşmeli istihdamı olmamalıdır. Gerekli mücadeleyi bu yönde vermeye devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun. Memur-Sen SAĞLIK-SEN

account_circle
Zafer Caner 🇹🇷(@ZaferCaner10) 's Twitter Profile Photo

Memur-Sen ve Sağlık-Sen olarak mücadelemiz sonuç verdi:

Süresiz 4/b li sözleşmeli arkadaşlarımızın ardından 227 bin olan ve 3+1 modeline göre istihdam edilen sözleşmeli öğretmenler, sağlık personeli,din görevlileri de süre aranmaksızın hemen kadroya geçecek.

Memur-Sen ve Sağlık-Sen olarak mücadelemiz sonuç verdi: Süresiz 4/b li sözleşmeli arkadaşlarımızın ardından 227 bin olan ve 3+1 modeline göre istihdam edilen sözleşmeli öğretmenler, sağlık personeli,din görevlileri de süre aranmaksızın hemen kadroya geçecek.
account_circle
Zafer Caner 🇹🇷(@ZaferCaner10) 's Twitter Profile Photo

Ülkemizin her köşesinde, nitelikli sağlık hizmeti sunumunda büyük bir özveri ve hassasiyetle çalışan sağlık sistemimizin ayrılmaz bir parçası olan Tıbbi Sekreterlerimizin 29 Kasım kutlu olsun.

Ülkemizin her köşesinde, nitelikli sağlık hizmeti sunumunda büyük bir özveri ve hassasiyetle çalışan sağlık sistemimizin ayrılmaz bir parçası olan Tıbbi Sekreterlerimizin 29 Kasım #TıbbiSekreterlerGünü kutlu olsun.
account_circle
Sağlık-Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanlığı(@istanbulsaglk1) 's Twitter Profile Photo

Sağlık Bakanlığına 31.183 sözleşmeli personel alımı için başvuru 30 Kasım- 5 Aralık tarihleri arasında ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden TC ve Şifre girişi ile yapılacaktır.
Atanmaya hak kazanan meslekdaşlarımıza meslek hayatında başarılar diliyorum.

resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiil…

account_circle
Memur-Sen(@MemurSenKonf) 's Twitter Profile Photo

Milletimizin başı sağ olsun. 🇹🇷

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimize yüce Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz.

Milletimizin başı sağ olsun. 🇹🇷 Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimize yüce Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz.
account_circle