Hep Kitap (@hep_kitap )

Hep Kitap

Tweetler 3,1K
Takipçiler 4,5K
Takip ettikleri 68
Hesap açılış 02-08-2016 07:29:13
ID 760376891626971137

Twitter for Android : Dan Carlin, geleceğin zorluklarını öngörebilmek için geçmişten gelen kıyamet anlarından bazılarına yakından bakıyor.
stragram lover önerisi tavsiyesi lık

Twitter for Android : Onlar toplumsal önyargıları yıkmış, fiziksel engellerin üstesinden gelmiş, birbirinden zeki, birbirinden başarılı kadınlar. Başarı hikâyelerini okuduğumuz “Asi Kızlara Uykudan Önce Hikâyeler” kitapları iyi ki var! Dünya Kız Çocukları Günü kutlu olsun!

Twitter for Android : Her kadının anlatacak eşsiz bir hikâyesi vardır. Emma Watson’dan Gemma Arterton’a, Keira Knightley’den Helen Fielding’e dünyaca ünlü isimler “Feministler Pembe Giymez ve Diğer Yalanlar” kitabında kendi feminist dünyalarının kapılarını açıyor.

TweetDeck : Angela Ackerman ve Becca Puglisi’nin kaleme aldığı, yazar olmak isteyenlere karakter yaratmada yol gösteren “Olumlu Karakter Özellikleri” ve “Olumsuz Karakter Özellikleri” kitaplarından oluşan Karakter Yaratma Rehberi serisi, Hep Kitap'tan çıktı. bit.ly/3a5MBko

Twitter for Android : “Karakter Yaratma Rehberi” isimli serinin iki kitabı “Olumlu Karakter Özellikleri” ve “Olumsuz Karakter Özellikleri” bugünden itibaren raflarda. Karakter yaratma konusunda aklınıza gelecek her detayın yer aldığı bu seriye bayılacaksınız!

Buffer : hep kitap, “Atölye” kitaplarına yepyeni bir dizi ekliyor ve Karakter Yaratma Rehberi ile yazar olmak ve senaryo yazmak isteyen okurlarına yol gösteriyor. dadakitap.com/yazar-olmak-is…

Hep Kitap

Twitter for Android : Kitapları hayatının merkezine yerleştiren tüm okurlar için başlattığımız “Atölye” kitaplarına yepyeni bir seri ekleniyor: “Karakter Yaratma Rehberi!” Serinin ilk iki kitabı “Olumlu Karakter Özellikleri” ve “Olumsuz Karakter Özellikleri” 1 Ekim’den itibaren raflarda!

Buffer : Lisa Papp’ın kaleme aldığı, Berrak Buhara İdiman’ın çevirdiği Madeline Finn ile Barınak Köpeği, çocuklara hayvan sevgisinin önemini gösteriyor. Madeline Finn ile Barınak Köpeği, hep kitap logosuyla 24 Eylül’de raflarda yerini alacak. dadakitap.com/madeline-finn-…

Hep Kitap