2,2K Tweet

1,1K Followers

128 Following

HC VERVA Litvínov (@hcvlitvinov) 's Twitter Profile Photo

🏒 Před prosincovou reprezentační přestávkou se #chemici v neděli vydají do pardubické Enteria Areny, kde vyzvou extraligového lídra a započnou druhou polovinu letošního ročníku. #PCEvLIT hcvl.cz/clanek.asp?id=…

⚔ Poslední zápas před reprezentační přestávkou nás čeká dnes od 17:00 v Pardubicích. Držte palce! #PCEvLIT #chemici

📋 Do dnešního utkání nezasáhne David Kaše, který onemocněl a nezúčastní se tak ani reprezentačního srazu. Michala Guta pro změnu trápí zranění. Do centra první formace se tak posune Josef Jícha, ve třetí formaci potom bude hrát Marek Slavík. #PCEvLIT #chemici

1⃣ Ve velmi vyrovnané první třetině jsme branku neviděli. Chemici ale bojují srdnatě! #PCEvLIT 0:0 #chemici 📷 Michal Dědič

📷 Michal Dědič

🚨 28' Tomáš Urban otevírá skóre! Našel si puk mezi kruhy a rychlou střelou do horního rohu dává svou první branku v černožlutých barvách! #PCEvLIT 0:1 #chemici

🚨 32' A je tam další! Puk po střele Radima Šaldy se po třech odrazech dostal do sítě domácích! #PCEvLIT 0:2 #chemici

🔁 37' Po dalším skvělém zákroku se bohužel Šimon Zajíček zranil a v brankovišti ho bude muset vystřídat Matej Tomek. #PCEvLIT 0:2 #chemici

⚠️ 38' Puk sice skončil v naší síti, bylo to však jasně vysokou holí a branka tak nebyla domácím uznána. #PCEvLIT 0:2 #chemici

🚨 60' Petr Koblasa trefuje odkrytou branku při powerplay domácích a pečetí naše dnešní vítězství! #PCEvLIT 2:4 #chemici

✌️ Po skvěle odmakaném zápase vezeme z Pardubic tři body! #PCEvLIT 2:4 #chemici ↘️ Reportáž: hcvl.cz/zapas.asp?id=Z… 🗓️ Následuje reprezentační přestávka, po které se 2O. prosince představíme na domácím ledě proti Plzni.

✌️ Po skvěle odmakaném zápase vezeme z Pardubic tři body! #PCEvLIT 2:4 #chemici

↘️ Reportáž: hcvl.cz/zapas.asp?id=Z…

🗓️ Následuje reprezentační přestávka, po které se 2O. prosince představíme na domácím ledě proti Plzni.
Tipsport extraliga (@telhcz) 's Twitter Profile Photo

🤯 Wow! Šimon Zajíček se bleskově přemístil a fantastickým zákrokem vychytal Davida Ciencialu! 🧱 #TELH | #momentytelh | #PCELIT

💬 „Na Pardubice jsme se poctivě připravovali a bylo to znát. Za tři body jsme ohromně rádi,“ kvituje nedělní výhru na ledě lídra tabulky Tomáš Urban. hcvl.cz/clanek.asp?id=… #PCEvLIT 2:4 #chemici

♻️🆕| Jsme zpátky! 🎄 Předčasný vánoční dárek! 😍 Naše oficiální webovky jsme oblékli do modernějšího nového kabátu a věříme, že vám udělají radost hcverva.cz A zároveň se vracíme na naše původní sociální sítě, abychom byli všude VERVA 🖤💛