Hokejowe Tychy (@hokejowetychy) 's Twitter Profile Photo

Podwójne pożegnanie z GKS Tychy. Filip Starzyński oraz Alexander Younan nie będą już reprezentować trójkolorowych. Panowie, dziękujemy za walkę w zeszłym sezonie oraz wszystkie emocje, jakie przynieśliście nam swoją grą! #HokejoweTychy #hokejPL #polskihokej

Podwójne pożegnanie z <a href="/GKSTychy1971/">GKS Tychy</a>.

#HokejoweTychy #hokejPL #polskihokej

Po pierwszej tercji prowadzimy z Podhalem 3:1! Ciężko nam było wejść w mecz, ale po pierwszej bramce otworzyliśmy się! 💥 Sezon otworzył Roman Rác, a po nim na listę strzelców wpisali się Pawło Padakin oraz Oskar Jaśkiewicz. 🔥

Po pierwszej tercji prowadzimy z Podhalem 3:1! Ciężko nam było wejść w mecz, ale po pierwszej bramce otworzyliśmy się! 💥

Sezon otworzył Roman Rác, a po nim na listę strzelców wpisali się Pawło Padakin oraz Oskar Jaśkiewicz. 🔥

Po drugiej tercji powiększyliśmy przewagę nad rywalem! 😎 Krążek do bramki kierowali Roman Rác i Pawło Padakin. 💥 W trzeciej tercji liczymy na powiększenie przewagi! 🏒

Po drugiej tercji powiększyliśmy przewagę nad rywalem! 😎

Krążek do bramki kierowali Roman Rác i Pawło Padakin. 💥

W trzeciej tercji liczymy na powiększenie przewagi! 🏒

Wygrywamy z PZU Podhalem Nowy Targ 6:2! Doskonale rozpoczynamy sezon 2023/2024! 🔥 Bramki strzelali dziś: Roman Rác, Pawło Padakin, Oskar Jaśkiewicz i Radosław Galant. Liczymy na podobny wynik w niedzielę, kiedy to na wyjeździe przyjdzie się nam zmierzyć z GKS-em Katowice. 😎

Wygrywamy z PZU Podhalem Nowy Targ 6:2! Doskonale rozpoczynamy sezon 2023/2024! 🔥

Bramki strzelali dziś: Roman Rác, Pawło Padakin, Oskar Jaśkiewicz i Radosław Galant.

Liczymy na podobny wynik w niedzielę, kiedy to na wyjeździe przyjdzie się nam zmierzyć z GKS-em Katowice. 😎

Koniec pierwszej tercji. Minimalnie przegrywamy z Katowicami po bramce Sama Marklunda.🥅🏒 Katowiczanie skutecznie rozegrali grę w obronie podczas osłabienia i do szatni schodzą z jednobramkową przewagą.💥 Nie poddajemy się i na drugą tercję wracamy silniejsi🔥💪

Koniec pierwszej tercji. Minimalnie przegrywamy z Katowicami po bramce Sama Marklunda.🥅🏒

Katowiczanie skutecznie rozegrali grę w obronie podczas osłabienia i do szatni schodzą z jednobramkową przewagą.💥

Nie poddajemy się i na drugą tercję wracamy silniejsi🔥💪

Na początku 2. tercji wykorzystujemy przewagę liczebną na lodzie, a gumę do siatki pakuje kapitan zespołu, Filip Komorski💣💥 Świetnie gra Tomáša Fučíka dała remis naszej drużynie do 39. minuty spotkania. Katowice ponownie na prowadzeniu za sprawą bramki Mateusza Michalskiego 🏒

Na początku 2. tercji wykorzystujemy przewagę liczebną na lodzie, a gumę do siatki pakuje kapitan zespołu, Filip Komorski💣💥

Świetnie gra Tomáša Fučíka dała remis naszej drużynie do 39. minuty spotkania. Katowice ponownie na prowadzeniu za sprawą bramki Mateusza Michalskiego 🏒

Sensacja na lodowisku w Katowicach. W ostatnich sekundach spotkania zdobywamy bramkę, a na listę strzelców wpisuje się Olaf Bizacki🔥💪🏒 Po wycofaniu Tomáša Fučíka i ustaleniu taktyki podczas czasu dla tyszan, doprowadzamy do wyrównania w derbach Śląska🔥 Czas na dogrywkę 💥⏱

Sensacja na lodowisku w Katowicach. W ostatnich sekundach spotkania zdobywamy bramkę, a na listę strzelców wpisuje się Olaf Bizacki🔥💪🏒

Po wycofaniu Tomáša Fučíka i ustaleniu taktyki podczas czasu dla tyszan, doprowadzamy do wyrównania w derbach Śląska🔥

Czas na dogrywkę 💥⏱

Koniec spotkania🚨 To było spotkanie godne ubiegłorocznych finalistów. Obaj bramkarze pokazali swoją klasę na lodzie.Po zaciętych 65. minutach gry i serii rzutów karnych, wracamy z Katowic z dorobkiem jednego punktu💥💣

zklepy.pl (@zklepy) 's Twitter Profile Photo

Christian Mroczkowski zaliczył asystę i zdobył gola na remis. Udowodnił tym samym, że znajduje się w niezłej formie na początku sezonu. 💥 zklepy.pl/mroczkowski-to…

CROSS-CHECK IHP (@crosscheckihp) 's Twitter Profile Photo

Na pełnym gazie do ligi wszedł Alan Lyszczarczyk 🔥 Po 2 spotkaniach #THL ma na swoim koncie już 5 punktów i lideruje w klasyfikacji kanadyjskiej 💪

Na pełnym gazie do ligi wszedł <a href="/allann_11/">Alan Lyszczarczyk</a> 🔥

Po 2 spotkaniach #THL ma na swoim koncie już 5 punktów i lideruje w klasyfikacji kanadyjskiej 💪

🔥🔥🔥WYWIAD🔥🔥🔥 Mamy dla Was pytanie: CZY POLSKI HOKEISTA MOŻE ŻYĆ JAK KOZAK? Naszym gościem był Mateusz Bryk: obrońca GKS Tychy i były Reprezentant Polski (chociaż kto wie, czy znów go w barwach biało-czerwonych nie zobaczymy) 😉. youtube.com/watch?v=Ao9uPd…