Fantastik Canavarlar (@FC_TR_ )

Fantastik Canavarlar

Bio Büyücülük Dünyası hakkında her şey! ✨
Tweetler 422
Takipçiler 845
Takip ettikleri 28
Hesap açılış 16-05-2020 15:55:15
ID 1261686609218584576

Twitter for Android : Rupert Grint yeniden Ron Weasley olmak istiyor! Olası bir devam filminde role geri dönmek hakkında konuşan oyuncunun önemli bir şartı var: 'Arkadaşlarının rollerine geri dönmesi.' Oyuncu eğer bu gerçekleşirse severek yeniden Ron karakterine hayat verebileceğini söylüyor.

Twitter for Android : Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2'nin 'Epilog' sahnesi daha sonra yapılan ek çekimlerle değiştirildi. Değiştirilmeden önce Lupin ve Tonks'un oğulları Ted Lupin de sahnede yer alıyordu. Bildiğiniz üzere Harry onun vaftiz babasıydı.

Twitter for Android : Bugün Alan Rickman'ın ölüm yıldönümü. Bu tarihle ilgili en acı verici olan şey ise kariyerinin en unutulmaz karakteri olan Severus Snape'in doğum gününden sadece birkaç gün sonra kendisinin ölüm yıldönümü olması...

Twitter for Android : Emma Watson yıllar sonra yaptığı ilk dergi çekimi ile nefesleri kesiyor. Vogue UK için kamera karşısına geçen oyuncu bu sene için projeleri olduğunu söyledi ve Potter dünyasına 20. yıla özel dönüşünü 'cennete' benzetti.

Twitter for Android : Severus Snape; bizlere Slytherin binasının da ne kadar cesur olabileceğini öğrettin, dışarıdan çok sert duran birinin bile kalbinin ne kadar yumuşak olabileceğini ve elbette birini 'her zaman' sevebileceğimizi... İyi ki doğdun Melez Prens!

Twitter for Android : Yıllar önce Tom Felton kafasındaki tanrı simgesini 'Kaykaya binen ve kafasına şapkayı ters takan bir kadın' şeklinde çizmiş ve bunu gören Emma Watson ona aşık olmuş. Yıllar sonra buluştuklarında ise birlikte kaykaya biniyorlar ve Emma'nın şapkasına bakın. Tom'a çok değer veriyor.

Twitter for Android : Yeni Harry Potter kitapları Türkçe'ye çevriliyor! 'Nihai Harry Potter Büyü Kitabı' ile 'Dumbledore: Hayatı ve Yalanları ile Hogwarts'ın Tanınmış Müdürü' kitapları Martı Yayınları tarafından çevrilecek. Daha önce Harry Potter Yemek Kitabı da yine onlar tarafından çevrilmişti.

Twitter for Android : Sensiz Weasley ailesi eksikti Julie Walters... Kendisi iki yıldan fazla süredir kanserle savaştığı için Harry Potter buluşmasına katılamadı. Ona dünyadaki tüm iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Twitter for Android : 'Helen McCory eşimi oynadı. Onunla çalıştığım ve birçok taze gülüşü paylaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sanırım şimdiye kadar çalıştığım en iyi kadın oyuncuyla tanışmıştım.'

-Jason Isaacs