Bekir Şükrü KILINÇ (@BekirSKILINC )

Bekir Şükrü KILINÇ

Bio An undercover agent disguised as a Turkish nationalist and patriot. PhD candidate in masculinity and manliness studies, University of Libertalia.
Tweetler 25,4K
Takipçiler 21,3K
Takip ettikleri 443
Hesap açılış 17-04-2012 22:05:10
ID 556324591

Twitter for Android : Türkiye'nin yaşadığı planlı istilayı faşizm, ırkçılık, hümanizm, dram öte beri diye normalleştirmeye çalışan herkesin aşağı yukarı şöyle bir ajandası olduğunu anlarsanız söylenenleri okumak daha kolay gelir. Bu insanlar akıl tutulması yaşamıyor, bilinçliler, size düşmanlar.

Twitter for Android : Bu gibi ibnelerin bomontide kokteyl içerken dertlerini faşizm, ırkçılık zart zurt diye görmezden geldiği insanların hayatı, geleceği kararıyor. Sen kimsin ki söz sahibi olacaksın bu hususta? Hoşuna gitmediyse bin uçağına siktir git ülkene.

Twitter for Android : Geçen Hindistan öven kız üzerinden de konuşmuştuk, şimdi bu pezevenk sizce nerde oturuyordur? Esenyurt'ta mı, Esenler'de mi, yoksa Cihangir, Harbiye, Beşiktaş ya da Moda'da mı? Burada çocuk yetiştirecek mi, ailesi var mı, Türkiye'deki gerçek hayatla ilgili bir bok biliyor mu?

Twitter for Android : E napiym amk oğlu sen de siktir git o zaman. Burda işler sarpa sarınca ilk uçakla memleketine dönüp üzgün surat emojileriyle 'tc bir zamanlar çok güzeldi' diye burda çektiğin fotoları paylaşacaksın, burda memleketi yanan adamlara yamyam duyarı kasıyorsun. Sus sikmiyim belanı.

Twitter for Android : 5 pembe domates, 8 havuç, 4 portakal, 2 armut ve yarım kg kayısı pazarda 100 tl tuttu. Baktığın zaman 6.5-7 dolar. Çok pahalı ama aslında bir yandan da çok ucuz. Neyse, biz tengrinin nimetlerine şükürler olsun diyelim.

Twitter for iPhone : Flood Pakistan’dan gelen adamın tacize daha meyilli olduğunu kabul ediyor ve lütfediyor, kadınlara bu konuda kendi önlemlerinizi alın, bundan ötürü sizi tenkit etmeyiz diyor. Okuduğum en cesur detürkifikasyon yanlısı tweet, çıtayı en tepelere çıkarttı.